ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДНІПРО-БУЗЬКА ВІТРОВА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» отримало Дозвіл на виконання будівельних робіт від 23.04.2019р. № ХС112191131924 по об’єкту «Нове будівництво повітряної лінії електропередачі 150 кВ від центральної підстанції Дніпро-Бузької ВЕС до підстанції 150/35/10 кВ «Посад-Покровська» на території Олександрівської, Правдинської та Посад-Покровської сільських рад Білозерського району Херсонської області».

Оголошення

“ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДНІПРО-БУЗЬКА ВІТРОВА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» отримано позитивний висновок Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації від 13.11.2018 № 15/2018 щодо оцінки впливу на довкілля об’єкту «Нове будівництво повітряної лінії електропередачі 150 кВ від центральної підстанції Дніпро-Бузької ВЕС до підстанції 150/35/10 кВ «Посад-Покровська» на території Олександрівської, Правдинської та Посад-Покровської сільських рад Білозерського району Херсонської області (за межами населених пунктів)», згідно якого провадження планованої діяльності вважається допустимим.

Ознайомитися з висновком з оцінки впливу на довкілля можна в електронному Єдиному реєстрі ОВД (Оцінка впливу на довкілля) на офіційному веб-сайті Міністерства екології та природних ресурсів України (електронна адреса: http://eia.menr.gov.ua/places/view/1363) та на офіційному веб-сайті Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації у розділі Оцінка впливу на довкілля (електронна адреса: http://ecology.ks.ua/)”

ОГОЛОШЕННЯ
про початок громадського обговорення звіту
з оцінки впливу на довкілля
Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1. цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
1. Планована діяльність:
Нове будівництво повітряної лінії електропередачі 150 кВ від центральної підстанції Дніпро-Бузької вітрової електростанції до підстанції 150/35/10 кВ «Посад-Покровська» (надалі за текстом – повітряна ЛЕП) на території Олександрівської, Правдинської та Посад-Покровської сільських рад Білозерського району Херсонської області (за межами населених пунктів). Проектом передбачається встановлення 195 металевих опор повітряної ЛЕП. Опори будуть розташовані на землях державної власності не наданих у користування (землі запасу), на землях державної власності, що передані в користування та на землях приватної власності, шляхом оформлення сервітутів. Відстань між опорами траси повітряної ЛЕП становитиме 100–150 метрів. Напруга повітряної лінії електропередачі – 150 кВ, фазні проводи – АС 240, довжина – орієнтовно 27,3 км, сумарна площа земельних ділянок для розміщення опор повітряної ЛЕП – орієнтовно 0,67 га.
2. Суб’єкт господарювання:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДНІПРО-БУЗЬКА ВІТРОВА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ», код ЄДРПОУ 40835232, 75050, Україна, Херсонська обл., Білозерський район, с. Олександрівка, вул. Миру, буд. 10, к.1, тел.:+38 (097) 789-79-89, e-mail: vitaliy.shubin@veu.com.ua. Директор – Шубін Віталій Миколайович.
3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення:
Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації, 73026, місто Херсон, провулок Козацький, будинок 10, e-mail: dp-ekology@khoda.gov.ua, тел. +38 (0552) 26-31-95. Начальник відділу оцінки впливу на довкілля та поводження з відходами – Шевченко Наталія Ігорівна.
4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля:
Дозвіл на виконання будівельних робіт, що надається Державною архітектурно-будівельною інспекцією України, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17 лютого 2011 року № 3038-VI, Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466.
5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань:
Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.
Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.
Громадські слухання (перші) відбудуться 23 жовтня 2018 року у Правдинському будинку культури, за адресою: Херсонська область, Білозерський район, с. Правдине, вул. Висоцької, 56. Початок об 11:00.
Громадські слухання (другі) не заплановані.
6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності:
Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації, 73026, місто Херсон, провулок Козацький, будинок 10, e-mail: dp-ekology@khoda.gov.ua, тел. +38 (0552) 26-31-95. Начальник відділу оцінки впливу на довкілля та поводження з відходами – Шевченко Наталія Ігорівна
7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій:
Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації, 73026, місто Херсон, провулок Козацький, будинок 10, e-mail: dp-ekology@khoda.gov.ua, тел. +38 (0552) 26-31-95. Начальник відділу оцінки впливу на довкілля та поводження з відходами – Шевченко Наталія Ігорівна
Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.
8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності:
Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 289 аркушах.
9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6. цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними:
– Олександрівська сільська рада Білозерського району Херсонської області; 75050, Херсонська обл., Білозерський р-н, с. Олександрівка, вул. Леніна, буд. 9; з 05 жовтня 2018 року. Голова Олександрівської сільської ради – Биря Петро Іванович.
– Правдинська сільська рада Білозерського району Херсонської області; 75012, Херсонська обл., Білозерський р-н, с. Правдине, вул. Висоцької, буд. 54; з 05 жовтня 2018 року. Голова Правдинської сільської ради – Шевченко Любов Василівна.
– Посад-Покровська сільська рада Білозерського району Херсонської області; 75010, Херсонська обл., Білозерський р-н, с. Посад-Покровське, вул. Перемоги, буд. 3; з 05 жовтня 2018 року. Голова Посад-Покровської сільської ради – Шевченко Леонід Васильович.Розміщено 05.10.2018

 

Повідомлення
про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля
Товариство з обмеженою відповідальністю «Дніпро-Бузька вітрова електростанція»,
код ЄДРПОУ 40835232 інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля
1. Інформація про суб’єкт господарювання
Товариство з обмеженою відповідальністю «Дніпро-Бузька вітрова електростанція», 75050, Україна, Херсонська обл., Білозерський район, с. Олександрівка, вул. Миру,
буд. 10, к.1, тел.:+38 (097) 789-79-89, e-mail: vitaliy.shubin@veu.com.ua; директор – Шубін Віталій Миколайович.2. Планована діяльність, її характеристика, технічні альтернативи
Планована діяльність, її характеристика.
Планована діяльність передбачає нове будівництво та подальшу експлуатацію повітряної лінії електропередачі 150 кВ від центральної підстанції (ЦПС), що передбачена проектом будівництва Дніпро-Бузької ВЕС, до місця видачі потужності – підстанція (ПС) 150/35/10 кВ «Посад-Покровська» (надалі за текстом – повітряна ЛЕП) загальною довжиною орієнтовно 27,3 км.
Метою реалізації планованого проекту з будівництва повітряної ЛЕП є передача електроенергії, що буде вироблятись Дніпро-Бузькою вітровою електростанцією, та забезпечення експлуатуючим підприємством – товариством з обмеженою відповідальністю «Дніпро-Бузька вітрова електростанція», розвитку генерації екологічно чистої електроенергії з відновлюваних джерел енергії. Планована діяльність спрямована на задоволення потреб населення у електричній енергії без негативних екологічних наслідків, чого неможливо досягти при експлуатації атомних та/або теплових електростанцій. Розвиток генерації екологічно чистої електроенергії з відновлюваних джерел енергії відповідає зобов’язанням України згідно Паризької угоди в рамках Рамкової конвенції Організації Об’єднаних Націй про зміну клімату.
Проектом передбачається встановлення орієнтовно 200 металевих опор повітряної ЛЕП. Опори будуть розташовані на землях державної власності не наданих у користування (землі запасу), на землях державної власності, що передані в користування та на землях приватної власності, шляхом оформлення сервітутів. Відстань між опорами траси повітряної ЛЕП становитиме 100–150 метрів.Технічна альтернатива 1.
Підземна кабельна лінія від центральної підстанції (ЦПС), яка передбачена проектом будівництва Дніпро-Бузької ВЕС, до місця видачі потужності ПС-150/35/10 кВ «Посад-Покровська».
Дана альтернатива була відхилена у зв’язку з тим, що виникають значні впливи на довкілля, а саме: риття ґрунту для прокладання підземних кабельних ліній, знищення рослинного покриву внаслідок виконання земляних робіт, можливості потрапляння тварин до траншей в нічний час, необхідність додаткових земельних ділянок для складування ґрунту, та більша кількість будівельної техніки задіяної при виконанні робіт за даною альтернативою і, як наслідок, більші викиди забруднюючих речовин. Крім того, дана альтернатива значно дорожча в будівництві та експлуатації через високу вартість кабелю та необхідність встановлення додаткового обладнання для компенсації струмів замикання на землю.Технічна альтернатива 2.
Використання бетонних опор для будівництва траси повітряної ЛЕП.
Дана альтернатива була відхилена у зв’язку з тим, що при використанні бетонних опор, відстань між ними має бути біля 70 м, що в свою чергу призведе до збільшення кількості опор на трасі повітряної ЛЕП у 1,5–2 рази. Це призведе до збільшення кількості земельних ділянок, на територіях яких будуть розташовуватися опори, та їх площі, а також до додаткових негативних екологічних впливів на довкілля внаслідок порушень ґрунтового і рослинного покриву, створення додаткових перешкод на шляхах міграції тварин.3. Місце впровадження планованої діяльності, територіальні альтернативи
Планована траса повітряної ЛЕП загальною довжиною орієнтовно 27,3 км проходитиме територією Білозерського району Херсонської області (Олександрівська, Правдинська, Посад-Покровська сільські ради).

Територіальна альтернатива 1.
Планована траса повітряної ЛЕП загальною довжиною орієнтовно 32 км може проходити територією Білозерського району Херсонської області, від ПС «ЦПС ДБ ВЕС» до повітряної ЛЕП ПС «Посад-Покровська» – ПС «ХНПЗ», з підключенням в розріз даної повітряної ЛЕП.
Дану альтернативу було відхилено у зв’язку із збільшенням загальної довжини повітряної ЛЕП на 5,3 км, що призводить до збільшення кількості земельних ділянок для розміщення опор та матеріалів для будівництва повітряної ЛЕП, а також до негативних екологічних наслідків для довкілля з огляду на використання під час будівництва та експлуатації повітряної ЛЕП більшої площі земельних ділянок. Крім того, підключення в розріз даної повітряної ЛЕП призводить до зменшення надійності існуючої транзитної лінії, що, в свою чергу, знижує надійність електропостачання.

Територіальна альтернатива 2.
Планована траса повітряної ЛЕП загальною довжиною орієнтовно 36 км може проходити територіями Білозерського району Херсонської області та Вітовського району Миколаївської області, від ПС «ЦПС ДБ ВЕС» до повітряної ЛЕП ПС «Посад Покровська» – ПС «Октябрська», з підключенням в розріз даної повітряної ЛЕП.
Дану альтернативу було відхилено у зв’язку із збільшенням загальної довжини повітряної ЛЕП на 9,3 км, оскільки це призводить до збільшення кількості земельних ділянок для розміщення опор та матеріалів для будівництва повітряної ЛЕП, а також до негативних екологічних наслідків для довкілля з огляду на використання під час будівництва та експлуатації повітряної ЛЕП більшої площі земельних ділянок. Крім того, підключення в розріз даної повітряної ЛЕП призводить до зменшення надійності існуючої транзитної лінії, що, в свою чергу, знижує надійність електропостачання.

4. Соціально-економічний вплив планованої діяльності
Будівництво повітряної ЛЕП та її подальша експлуатація забезпечить виробництво та передачу електроенергії до електричних мереж Дніпро-Бузькою ВЕС, дозволить скоротити викиди парникових газів в атмосферу, забезпечити населення екологічно чистою електроенергією та збільшити енергонезалежність Південного регіону України. Будівництво та експлуатація повітряної ЛЕП та Дніпро-Бузької ВЕС в цілому, покращить соціально-економічні умови та рівень життя місцевого населення, з огляду на наповнення місцевих бюджетів за рахунок сплати податків, плати за користування земельними ділянками, створення нових робочих місць, покращення місцевої інфраструктури, залучення місцевих підприємств для постачання будівельних матеріалів та виконання робіт.

5. Загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо)
Напруга повітряної лінії електропередачі – 150 кВ, фазні проводи – АС 240,
довжина – орієнтовно 27,3 км, сумарна площа земельних ділянок для розміщення опор повітряної ЛЕП – орієнтовно 0,67 га, кількість опор – орієнтовно 200 шт.

6. Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за альтернативами
Екологічні та інші обмеження планованої діяльності буде встановлено згідно законодавства України, а також згідно Звіту щодо впливу будівництва повітряної ЛЕП на флору і фауну (в тому числі птахів та кажанів), природно-заповідний фонд, атмосферне повітря, геологічне середовище, ґрунти, водні ресурси та інші компоненти довкілля в межах Олександрівської, Правдинської, Посад-Покровської сільських рад Білозерського району Херсонської області.
Згідно Правил улаштування електроустановок, Державних санітарних норм і правил захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань, санітарно-захисні зони для повітряної ЛЕП не встановлюються, охоронна зона повітряної ЛЕП складає 25 м від проекції крайніх проводів.

Щодо технічної альтернативи 1 та 2.
Екологічні та інші обмеження, крім обмежень в п.6, додатково мають враховувати більш детальні дослідження впливу проекту на забруднення атмосферного повітря, геологічного середовища та водних ресурсів у зв’язку з додатковими техногенним навантаженням (врахування більшої кількості будівельної техніки задіяної при виконанні робіт за даними альтернативами та площ порушення рослинного покриву та ґрунтів).

Щодо територіальної альтернативи 1 та 2.
Екологічні та інші обмеження, крім обмежень в п.6, додатково мають враховувати детальніші дослідження щодо впливу проекту на флору, фауну, природно-заповідний фонд та ландшафти у зв’язку із більшою протяжністю даних територіальних альтернатив.

7. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за альтернативами
Інженерна підготовка території включає планування майданчиків для встановлення опор лінії електропередачі та підвіску (натяг) проводів. При розробці проектів під кожен фундамент опор повітряної ЛЕП, всі заходи з інженерної підготовки та захисту проектованої території від несприятливих геологічних явищ (ерозія, просідання тощо) будуть розроблятися з урахуванням результатів інженерно-геологічного вишукування. Топографо-геодезичні, інженерно-геологічні, гідрологічні, екологічні та інші вишукування виконуватимуться згідно чинного законодавства.

Щодо технічної альтернативи 1.
Інженерна підготовка території має включати розробку проектних матеріалів для додаткових земельних ділянок, призначених для складування ґрунту.

Щодо технічної альтернативи 2.
Інженерна підготовка території, крім заходів в п.7, має передбачати збільшення кількості майданчиків для вставлення опор лінії електропередачі і, відповідно, їх планування.

Щодо територіальної альтернативи 1 та 2.
Не розглядається.

8. Сфера, джерела та види можливого впливу на довкілля
Можливі впливи планованої діяльності включають:

Клімат і мікроклімат: вплив відсутній.

Повітряне середовище: забруднення повітря під час функціонування повітряної ЛЕП не очікується. На етапі будівництва очікуються локальні викиди від двигунів внутрішнього згоряння, зварювальних робіт та пилу від земляних робіт. Викиди матимуть контрольований короткостроковий характер та не матимуть значних негативних впливів на населення та довкілля.

Водне середовище: вплив на водне середовище під час функціонування повітряної ЛЕП не очікується. Забруднення поверхневих та підземних вод паливно-мастильними матеріалами гарантовано мінімізована дотриманням технологічних вимог до транспорту.

Ґрунти: можливим джерелом забруднення можуть стати стоки поверхневих вод з території будівництва, забруднення від паливно-мастильних матеріалів, технічних рідин, що зберігаються неналежним чином, а також забруднення будівельним сміттям. Ризики будуть мінімізовані за рахунок ретельного управляння будівельними роботами, безпечного зберігання паливно-мастильних матеріалів, технічних рідин та інших небезпечних речовин відповідно до міжнародної практики і суворого контролю за утворенням відходів.

Природно-заповідний фонд: території природно-заповідного фонду у межах будівництва повітряної ЛЕП відсутні. Проект не зачіпає землі природних заповідників, національних парків або інших об’єктів природно-заповідного фонду. Відстань від повітряної ЛЕП до території найближчого об’єкту природно-заповідного фонду (ландшафтний заказник «Олександрівський») складає 3,2 км.

Рослинний світ: будівництво повітряної ЛЕП планується на сільськогосподарських угіддях з перетином полезахисних лісосмуг. Повітряна ЛЕП буде перетинати полезахисні лісосмуги у 8–ми місцях шириною 15 м. Прямі загрози, які можуть привести до значного порушення дикорослого рослинного покриву в процесі будівництва та експлуатації повітряної ЛЕП, мінімальні або відсутні.

Птахи та кажани: дослідження, які вже проводяться, показують, що впливи, обумовлені будівництвом і експлуатацією повітряної ЛЕП на птахів та кажанів характеризуються як низькі. Згідно попередніх результатів дослідження птахів та кажанів буде розроблений План заходів, направлений на мінімізацію можливих впливів. Моніторинг птахів і кажанів буде продовжено під час будівництва та експлуатації повітряної ЛЕП.

Навколишнє соціальне середовище (населення): будівництво та експлуатація повітряної ЛЕП буде мати позитивний вплив на рівень життя місцевого населення, з огляду на платежі за користування земельними ділянками, створення тимчасових робочих місць, залучення місцевих підприємств і фахівців для виконання робіт тощо.

Навколишнє техногенне середовище: в межах маршруту будівництва відсутні об’єкти техногенного середовища, для яких повітряна ЛЕП може спричинити суттєвий вплив. Повітряна ЛЕП буде проходити на значній відстані від населених пунктів в полях та вздовж лісопосадок, тому не викликатиме суттєвих змін ландшафту та візуального сприйняття території.

9. Належність планованої діяльності до першої чи другої категорії видів діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля
Планована діяльність з будівництва та експлуатації повітряної ЛЕП належить до другої категорії видів планованої діяльності та об’єктів, які можуть мати вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля, згідно із п. 10 ч. 3 ст. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» № 2059-VIII від 23 травня 2017 року.

10. Наявність підстав для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля
Підстав для здійснення оцінки транскордонного впливу від планованої діяльності на довкілля немає.

11. Планований обсяг досліджень та рівень деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля
Планований обсяг досліджень та рівень деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з ОВД, має відповідати ст. 6 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».
Зокрема, проводяться і в подальшому будуть проводитися дослідження із впливу планованої діяльності на геологічне середовище, ґрунти, водні ресурси, флору і фауну, об’єкти культурної спадщини, природно-заповідний фонд, ландшафти, та інші компоненти довкілля.

12. Процедура оцінки впливу на довкілля та можливості для участі в ній громадськості
Планована суб’єктом господарювання діяльність може мати значний вплив на довкілля і, отже, підлягає оцінці впливу на довкілля відповідно до Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”.
Оцінка впливу на довкілля – це процедура, що передбачає:

 • підготовку суб’єктом господарювання звіту з оцінки впливу на довкілля;
 • проведення громадського обговорення планованої діяльності;
 • аналіз уповноваженим органом звіту з оцінки впливу на довкілля, будь-якої додаткової інформації, яку надає суб’єкт господарювання, а також інформації, отриманої від громадськості під час громадського обговорення, під час здійснення процедури оцінки транскордонного впливу, іншої інформації;
 • надання уповноваженим органом мотивованого висновку з оцінки впливу на довкілля, що враховує результати аналізу, передбаченого попереднім абзацом;
 • врахування висновку з оцінки впливу на довкілля у рішенні про провадження планованої діяльності, зазначеного у пункті 14 цього повідомлення.
У висновку з оцінки впливу на довкілля уповноважений орган, виходячи з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, визначає допустимість чи обґрунтовує недопустимість провадження планованої діяльності та визначає екологічні умови її провадження.
Забороняється розпочинати провадження планованої діяльності без оцінки впливу на довкілля та отримання рішення про провадження планованої діяльності.
Процедура оцінки впливу на довкілля передбачає право і можливості громадськості для участі у цій процедурі, зокрема на стадії обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, а також на стадії розгляду уповноваженим органом поданого суб’єктом господарювання звіту з оцінки впливу на довкілля.
На стадії громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля протягом щонайменше 25 робочих днів громадськості надається можливість надавати будь-які зауваження і пропозиції до звіту з оцінки впливу на довкілля та планованої діяльності, а також взяти участь у громадських слуханнях. Детальніше про процедуру громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля буде повідомлено в оголошенні про початок громадського обговорення.13. Процедура громадського обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу планованої діяльності на довкілля.
Протягом 20 робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення на офіційному веб-сайті уповноваженого органу, громадськість має право надати уповноваженому органу, зазначеному у пункті 15 цього повідомлення, зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.
Надаючи такі зауваження і пропозиції, бажано вказати унікальний реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля. Це значно спростить процес реєстрації та розгляду зауважень та пропозицій.
У разі отримання таких зауважень і пропозицій громадськості, вони будуть розміщені в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля та передані суб’єкту господарювання (протягом трьох робочих днів з дня їх отримання). Особи, що надають зауваження і пропозиції, своїм підписом засвідчують свою згоду на обробку їх персональних даних. Суб’єкт господарювання під час підготовки звіту з оцінки впливу на довкілля зобов’язаний врахувати повністю, врахувати частково або обґрунтовано відхилити зауваження і пропозиції громадськості, надані у процесі громадського обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля. Детальна інформація про це включається до звіту з оцінки впливу на довкілля.14. Вид рішення про провадження планованої діяльності, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, та орган, до повноважень якого належить прийняття цього рішення
Відповідно до законодавства України рішенням про провадження даної планованої діяльності буде Дозвіл на виконання будівельних робіт, що надається Державною архітектурно-будівельною інспекцією України.15. Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.73026, місто Херсон, провулок Козацький, будинок 10,
e-mail: dp-ekology@khoda.gov.ua, тел. +38 (0552) 26-31-95,
Начальник відділу оцінки впливу на довкілля та поводження з відходами
Шевченко Наталія Ігорівна.

 

Оголошення
Районна державна адміністрація повідомляє про формування нового складу районної спостережної комісії .
Підприємства, установи і організації незалежно від форми власності, які бажають включити до складу комісії своїх представників, подають до органу, який утворює спостережну комісію, відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації. Окремі громадяни подають заяви, підписані особисто.
Пропозиції приймаються протягом 3 місяців з дня подання оголошення (до 10.10.2018).Опубліковано 09.07.2018 року

 

Оголошення
про проведення конкурсу
на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В»

Управління соціального захисту населення Білозерської районної державної адміністрації (вул. Свободи, 89, смт. Білозерка, Білозерський район, Херсонська область, тел. (05547) 33-9-71) оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В»:
головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення Білозерської районної державної адміністрації Херсонської області

УМОВИ

Загальні умови
Посадові обов’язки 1.Веде облік пільговиків шляхом формування на кожного пільговика електронної справи та персональної облікової картки згідно з ф «1-пільга».
2.Здійснює роботу по наповненню та підтриманню в актуальному стані автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.
3.Здійснює роботу по створенню архівної бази особових справ пільговиків.
4.Веде особистий прийом громадян, керівників та уповноважених працівників селищної та сільських рад, працівників комунальних підприємств.
5.Здійснює перевірку розрахунків, наданих організаціями-надавачами послуг на відшкодування витрат за надані пільги.
6.Координує роботу по внесенню інформації до ЄДАРПу та відповідає за підтримання ЄДАРПу в актуальному стані.
7.Здійснює видачу посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.
8.Складає заявки на потребу в посвідченнях батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї надає звіт про їх використання.
9.Готує звіт про облік багатодітних сімей.
Умови оплати праці Посадовий оклад – 4100,00 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця – згідно чинного законодавства, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду Безстроково.
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 1) копія паспорта громадянина України;
2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;
3) письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;
4) копія (копії) документа (документів) про освіту;
5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;
6) заповнена особова картка встановленого зразка;
7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗКСтрок подання документів: до 23 травня 2018 року
Місце, час та дата початку проведення конкурсу 75000, вул.Свободи,  буд.89,
смт Білозерка Херсонська область
29 травня 2018 року, початок о 10.00 год.
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Головний спеціаліст сектору організаційної роботи та з питань управління персоналом управління соціального захисту населення Білозерської районної адміністрації
Прокопенко Вікторія Мирославівна
тел. (05547) 33971
моб. 667289639
електронна пошта: belutszn@ukr.net
Кваліфікаційні вимоги
1. Освіта Освіта вища економічна, технічна, педагогічна або юридична за освітньо-кваліфікаційним ступенем молодший бакалавр або бакалавр
2. Досвід роботи  Не потребує
3. Володіння державною мовою  Вільне володіння державною мовою
Професійна компетентність
Вимога Компоненти вимоги
1 Якісне виконання поставлених завдань – вміння працювати з інформацією;
– здатність працювати в декількох програмах одночасно;
– орієнтація на досягнення кінцевих результатів
2 Командна робота та взаємодія – вміння працювати в команді;
– вміння ефективної координації з іншими;
3 Досягнення результатів – чітке бачення результату;
– сфокусовані зусилля для досягнення результату;
– запобігання та ефективне подолання перешкод
4 Аналітичні здібності – логічне мислення;
– абстрактне мислення;
– встановлення причинно-наслідкового зв’язку
5 Технічні вміння

Уміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення (знання Microsoft OfficeExelPower Point)

6 Особистісні якості – відповідальність;
– системність і самостійність в роботі;
– креативність та ініціативність;
– уміння розв’язання конфліктів;
– вміння працювати в стресових ситуаціях
Професійні знання*
Вимога Компоненти вимоги
1. Знання законодавства Знання:
– Конституції України;
– Закону України “Про державну службу”;
– Закону України “Про запобігання корупції”;
2. Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Знання:

–          Закону України «Про інформацію»;

 • Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні»;
 • Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні»;

–          Закону України «Про жертви нацистських переслідувань»;

 • Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
 • Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»;
 • Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні»;

–          Закону України «Про соціальні послуги»;

 • Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей»;
 • Закону України «Про державний бюджет України»;
 • Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших осіб похилого віку»;
 • Закону України «Про основи соціальної  захищеності інвалідів в Україні»;
 • Закону України «Про соціальний захист дітей війни»;
 • Закону України «Про міліцію»;
 • Закону України «Про освіту»;
 • Закону України «Про охорону дитинства»;
 • Закону України «Про основи охорони здоров’я»;
 • Закону України «Про культуру»;
 • Закону України «Про захист рослин»;
 • Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;
 • Закону України « Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист»;
 • Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці»;

Гірничий закон України.

Заступник начальника управління                                                 Н.І. Жилка

Шановні панове!
Запрошуємо Вас на Форум молодіжного підприємництва, що проходитиме в рамках міжнародного інвестиційного форуму Таврійські горизонти 30 вересня 2017 року у конференц-залі яхт-клубу “Максім-Марін”. Захід проходитиме з 11-00 до 16-00 години.
На Форум молодіжного підприємництва запрошуються всі, хто зацікавлений розвивати молодіжне підприємництво в регіоні та молодь, яка обрала для себе шлях підприємця або бажає розвинути власні бізнес-навички. Очікуємо на представників навчальних закладів, влади та соціально-відповідальних підприємців.РЕЄСТРАЦІЯ на Форум ОБОВ’ЯЗКОВА – https://goo.gl/forms/C7x5BZSPRkeFRMeO2
Кількість місць обмежена!
КОНТАКТИ для запитань: 095-946-0158, 096-394-6053.Проект впроваджує ГО АРР Таврійського об’єднання територіальних громад – органiзацiя мережi партнерiв Програма USAID “Лідерство в економічному врядуванні”, яку виконує Фонд Східна Європа та партнери в рамках проекту «Розвиток МСП Таврійського регіону через підтримку молодіжного підприємництва та покращення інформаційного середовища»
З повагою
Директор ГО «Агенція регіонального розвитку
Таврійського об’єднання  територіальних громад”
e-mail:director@arr.ks.ua т.050-318-1681
Павло Ярмій
Оголошення про проведення громадських слухань
Олександрівська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Детальний план території для будівництва об’єктів Дніпро-Бузької вітрової електростанції потужністю до 110 МВт за межами населених пунктів в межах території Олександрівської сільської ради Білозерського району Херсонської області»
Детальний план території (ДПТ) для будівництва об’єктів Дніпро-Бузької вітрової електростанції розроблений з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції та параметрів забудови території розміщення об’єктів Дніпро- Бузької ВЕС за межами населеного пункту с.Олександрівка.
До складу матеріалів ДПТ входять: оцінка сучасного стану території, архітектурно-планувальне та об’ємно-просторове рішення, заходи з охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів, план існуючого використання території, поєднаний зі схемою проектних планувальних обмежень, схема організації руху транспорту і пішоходів, схема інженерних мереж і споруд та інше. Основні техніко-економічні показники проекту:
– загальна потужність вітрової електростанції – до 110 мегават.
– кількість вітрових електричних установок (ВЕУ) – від 32 до 40.
– потужність однієї ВЕУ – від 2,5 до 3,45 МВт.
– максимальна площа земельних ділянок державної власності для розміщення об’єктів ВЕС, що відводяться в довгострокову оренду – 5,86 га.
– загальна довжина технологічних проїздів – 37 км, загальна довжина проектних кабельних ліній – 47 км.
– мінімальна відстань від найближчих ВЕУ до житлової забудови населеного пункту с. Олександрівка – 1700 м.
– прогнозована кількість виробленої електро- енергії за рік: 386000 – 404000 МВт/годин.
Підставою для розроблення детального плану території є розпорядження Білозерської районної державної адміністрації від 31.10.2016 року №526. Згідно з розпорядженням замовником проекту визначена Олександрівська сільська рада. Розробник проекту – ФОП «Янчук В.П.». Платник – ТОВ «Дніпро-Бузька вітрова електростанція».
З проектом детального плану території для будівництва об’єктів «Дніпро-Бузької вітрової електростанції», а також результатами попередньої оцінки впливу на навколишнє середовище, виконаної відповідно до чинного законодавства України та з урахуванням вимог європейського законодавства і рекомендацій Європейського банку реконструкції та розвитку, можна ознайомитись в Олександрівській сільській бібліотеці за адресою: с.Олександрівка, вул. Миру, 11, щоденно з 10.00 до 17.00, у неділю з 10.00 до 15.00, вихідний – понеділок.
Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – спеціаліст другої категорії із земельних питань Оксана В’ячеславівна Литош, контактний номер телефону 56-5-39. Місце подання пропозицій – Олександрівська сільська рада: с. Олександрівка, вул. Миру, 9 (щоденно з 8.00 до 17.00, крім вихідних). Початок подання пропозицій – 24 березня 2017 року, строк завершення розгляду пропозицій – 25 квітня 2017 року. Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів до проекту детального плану території для будівництва об’єктів «Дніпро-Бузької вітрової електростанції» відбудуться 25 квітня 2017 року о 14.00 в Олександрівському будинку культури за адресою: с.Олександрівка, вул. Миру, 10.

ОГОЛОШЕННЯ

Громадські слухання з цього питання відбудуться в приміщенні Киселівської сільської ради 19 вересня 2017 року о 10-00.
(Розміщено 30 серпня 2017 року)
 Заява про наміри

  02 грудня 2016 року з 15 до 17 год в приміщенні  Білозерської селищної ради відбудуться громадські слухання щодо розробки детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій за межами населеного пункту Білозерської селищної ради Білозерського району.

Розміщено 28.11.2016 року

Оголошення
  Розпочато розробку детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій за межами населеного пункту Білозерської селищної ради Білозерського району.
Пропозиції та зауваження просимо надсилати у місячний термін з дня публікації оголошення до Білозерської селищної ради.Розміщено 31.10.2016 року
Оголошення
  Розпочато розробку детального плану території для зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою вул.Гагаріна,111, с.Інгулець Інгулецької сільської ради Білозерського району.
Пропозиції та зауваження просимо надсилати у місячний термін з дня публікації оголошення до Інгулецької сільської ради.Розміщено 28.09.2016 року

 

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств
      Постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 затверджено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, які спрямовуються суб’єктам господарювання агропромислового комплексу на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами.
Дана підтримка надається на конкурсній основі  суб’єктам господарювання агропромислового комплексу – юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми  власності та фізичним особам (підприємцям) за укладеними кредитними договорами.
Компенсація надається за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами у розмірі 50 відсотків облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами.
Компенсації підлягають відсоткові ставки за кредитами, залученими господарствами для покриття витрат, пов’язаних із закупівлею пально-мастильних матеріалів, насіння, добрив, засобів захисту рослин, кормів, сировини та інгредієнтів для виробництва комбікормів, ветеринарних препаратів, спермопродукції, молодняку сільськогосподарських тварин та птиці, обладнання для тваринницьких ферм і комплексів, запасних частин для ремонту сільськогосподарської і зрошувальної техніки та обладнання, енергоносіїв, та оплати послуг, пов’язаних з виконанням ремонтних робіт сільськогосподарської і зрошувальної техніки, робіт (послуг) з підготовки та обробки ґрунту, посіву, захисту рослин від хвороб і шкідників, внесення добрив та підживлення, збирання врожаю.За додатковою інформацію можете звернутись до управління агропромислового розвитку Білозерської районної державної адміністрації:
 смт Білозерка, вул. Михайлевського б. 122, тел. 33988 , 33894

 

В області організовано «гарячу лінію» для туристів
При Департаменті зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації  діє «гаряча лінія» з вирішення питань, які стосуються стану та тенденцій соціально-економічного і культурного розвитку в галузі туризму та  діяльності курортів у межах області, за номером телефону: (0552) 22 62 84, графік роботи: понеділок – четвер (8.00 – 15.45) п’ятниця  (8.00 – 15.45).

 

ОГОЛОШЕННЯ

Білозерська районна державна адміністрація інформує про початок розробки детального плану території  земельної ділянки   площею 1,6881 га   на території Радянської сільської ради (за межами населених пунктів) Білозерського району Херсонської області. Білозерська районна державна адміністрація інформує про початок розробки детального плану території  на розроблення детального плану території  земельної ділянки   площею 0,8527 га   на території Радянської сільської ради (за межами населених пунктів) Білозерського району Херсонської області.Білозерська районна державна адміністрація інформує про початок на розробки детального плану території  земельної ділянки   площею 1,8230 га   на території Радянської сільської ради (за межами населених пунктів) Білозерського району Херсонської області.

Білозерська районна державна адміністрація інформує про початок  розробки детального плану території  земельної ділянки   площею 1,1662 га   на території Радянської сільської ради (за межами населених пунктів) Білозерського району Херсонської області.

Білозерська районна державна адміністрація інформує про початок  розробки детального плану території  земельної ділянки  площею 20,9 га з кадастровим номером 6520385500:06:015:0001 в комплексі з водним об’єктом для рибогосподарських потреб  на території Правдинської сільської ради (за межами населених пунктів) Білозерського району Херсонської області.

Білозерська районна державна адміністрація інформує про початок  розробки детального плану території  земельної ділянки  загальною  площею 2,5 га з метою відведення у власність земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва (всього 25 ділянок) членам садівничого товариства «РУТА-СКАЙ», розташованого  на території Садівської сільської ради (за межами населених пунктів) Білозерського району Херсонської області.

Білозерська районна державна адміністрація інформує про початок  розробки детального плану території  земельної ділянки  площею 2,0000 га (під господарськими двором  і зернотоком), яка перебуває у гр. Дубіни С.В. у користуванні на умовах оренди згідно договору оренди земельної ділянки від 17.08.2007 року № 040771400047 на території Токарівської сільської ради (за межами населених пунктів) Білозерського району Херсонської області.

 

(Розміщено 15.04.2016)

 

ОГОЛОШЕННЯ
Білозерська районна державна адміністрація інформує про початок розробки детального плану території  земельної ділянки загальною  площею 0,0532 га для будівництва об’єктів енергетичної інфраструктури та приєднання до електричних мереж електроустановки на земельній ділянці під об’єктами нерухомого майна, яка належить ФОП Яворському І.В. на праві приватної власності  розташованої за адресою: автодорога Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на Таганрог), під’їзд до м.Херсон 2км + 700м   на території Чорнобаївської сільської ради (за межами населених пунктів) Білозерського району Херсонської області.

(Розміщено 23.03.2016)

 

Оголошення
  25 лютого 2016 року в приміщенні районної державної адміністрації (смт Білозерка, вул.Карла Маркса, 87) планується проведення прийому громадян з особистих питань в.о. заступника голови обласної держаної адміністрації з питань житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту та зв’язку, інвестиційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків, туризму і курортів Адамчиком Олександром Олександровичем.
Попередній запис здійснюється до 24 лютого 2016 року за тел.33-6-18 або в каб.№14.
ДО ВІДОМА ПІЛЬГОВИКІВ !!!
З  01 січня 2016 року пільги на житлово-комунальні послуги надаються за  умови, що середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує 1930 грн. (крім учасників бойових дій, інвалідів війни, реабілітованих, «чорнобильців» 1 та 2 категорії, ветеранів військової служби та ветеранів органів внутрішніх справ).
Непрацюючим пільговикам, які перебувають на пенсійному обліку в Білозерському управлінні Пенсійного фонду України, та не мають членів сім’ї на яких поширюється їх пільга, розрахунок  права на пільгу на І півріччя 2016 року буде зроблено автоматично.
Усім іншим пільговикам для визначення  права на пільги з 01 січня 2016 року необхідно надати до управління соціального захисту населення довідки про свої доходи та доходи членів сім’ї, на яких поширюються пільги.
До сукупного доходу сім’ї пільговика включаються нараховані: пенсія, заробітна плата, грошове забезпечення, стипендія, соціальна допомога, доходи  від підприємницької діяльності.
Пільговику при собі необхідно мати паспорт, трудову книжку  та довідку про характеристику житла для надання пільг.
У разі коли середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (1930 грн.), пільговик має право на отримання пільг протягом шести місяців з місяця визначення відповідного праваУправління соціального захисту населення(Оновлено 11.01.2016)

 

До відома колишніх працівників міліції!
  Відповідно до пунктів 1 та 5 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про національну поліцію” з 07 листопада 2015 року втратив  чинність Закон України “Про міліцію”.
Таким чином, особи, які мали право на пільги згідно із  Законом України “Про міліцію” з 07  листопада 2015 року втратили право на пільги.
Особи, які втратили право на пільги, можуть звернутися за призначенням житлової субсидії.Управління соціального захисту населення
Білозерської районної адміністрації

(оновлено 25.11.2015)

Оголошення

Дар’ївська виправна колонія №10 пропонує послуги по виготовленню різноманітної продукції, яка може бути використана для благоустрою району. Підприємство має на своєму балансі металообробне, деревообробне, бетонне та швейне обладнання. Продукцію виготовляють, як з власного матеріалу, так і з матеріалу замовника. Завдяки багаторічному досвіду роботи та високій якості товару при доступній його вартості, залишаються конкурентоспроможними на ринку виробників народного господарства.
На виробничих потужностях підприємства виготовляється наступна продукція:
металеві вироби – двері, ворота, урни, контейнери для відходів, автобусні зупинки, колюча стрічка «Егоза», водонапірні башти, кіоски, битовки, вагончики, бесідки, гойдалки, мангали та інше;
вироби із дерева – різноманітні ящики та контейнера, тара, піддони, двері, столи, паркові лавки, бесідки, альтанки та інше;
бетонні вироби – плитка, бордюри, стовпи виноградні, паркан декоративний, урни.
Підприємство установи розгляне будь-які пропозиції щодо розширення асортименту своєї продукції та покращення її якості, швидко і якісно проведе розрахунок її вартості.Начальник відділу маркетингу (099) 022-46-00

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РОЗРОБКУ
З 01 жовтня 2015 року зміниться порядок отримання відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців!
Міністерство юстиції доводить до відома, що на сьогодні на законодавчому рівні передбачена можливість отримання посадовими особами органів державної влади, місцевого самоврядування, судами, органами внутрішніх справ, прокуратури, Служби безпеки України, нотаріусами, адвокатами інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців як в паперовій формі, так і в електронній, шляхом безпосереднього доступу до вказаних реєстрів.
Водночас з 01 жовтня 2015 року змінюється порядок отримання відомостей з вказаних реєстрів органами державної влади, органами місцевого самоврядування, органами внутрішніх справ, органами прокуратури, органами Служби безпеки України та їх посадовими особами, який буде здійснюватися виключно в електронній формі.
Міністерством юстиції забезпечено технічну можливість надання доступу до зазначених реєстрів, що здійснюється на підставі відповідних договорів, укладених з технічними адміністраторами реєстрів – державними підприємствами, що знаходяться у сфері його управління.
Інформація щодо порядку підключення до вказаних реєстрів зазначеними органами розміщена на офіційних веб-сайтах технічних адміністраторів — державного підприємства «Інформаційно-ресурсний центр» за посиланням: http://irc.gov.ua/ua/edr_users_do та державного підприємства «Національні інформаційні системи» за посиланням http://www.informjust.ua/document/1059.
Також інформуємо, що з 01 жовтня 2015 року надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців на паперових носіях не передбачено чинним законодавством.
Враховуючи наведене, рекомендуємо селищному, сільським радам вжити необхідних заходів для отримання до 01 жовтня 2015 року доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державшого реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
До уваги юридичних осіб!

  Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів» 25 вересня цього року закінчується строк подачі представниками бізнесу відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) компаній – реальних власників цих компаній. У зв’язку з чим суб’єктам господарювання Херсонської області для внесення відповідних даних необхідно звернутись за своїм місцезнаходженням до державних реєстраторів юридичних осіб та фізичних осіб підприємців та подати реєстраційну картку форми № 4 (форма даної реєстраційної картки затверджена наказом Міністерства юстиції України 14.10.2011 № 3178/5, у редакції наказу Міністерства юстиції України від 17.06.2015 № 992/5).
  За невчасне подання цих відомостей на ваші установи можуть бути накладені штрафні санкції.

  Згідно пункту 2 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 1701-VII від обов’язку подання зазначених відомостей звільнені лише:
1) політичні партії, творчі спілки та їх територіальні осередки, адвокатські об’єднання, торгово-промислові палати, релігійні організації, державні та комунальні підприємства, державні органи, органи місцевого самоврядування та їх асоціації;
2) юридичні особи, засновниками (учасниками) яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники (контролери) таких юридичних осіб збігаються з їх засновниками (учасниками). У такому разі засновники (учасники) – фізичні особи є бенефіціарними власниками (контролерами) такої юридичної особи.

 

 

 

Обласне відділення Антимонопольного комітету України проведе в смт Білозерка «День відкритих дверей»!

 

  20 травня 2015 року о 10.00 годині в приміщенні районної державної адміністрації за ініціативою Антимонопольного комітету відбудеться «День відкритих дверей» з питань захисту економічної конкуренції. Запрошуємо взяти участь у даному заході суб’єктів господарювання, громадських організацій та громадян.
З пропозиціями питань для обговорення просимо звернутися до відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації (моб.: 050-278-48-50).

Відділ економічного розвитку,
торгівлі та інфраструктури
районної державної адміністрації

Оголошення про проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

Відповідно до Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 році, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року № 195 (далі – Порядок), постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року № 196 “Деякі питання державного фонду регіонального розвитку”, обласна комісія оголошує конкурсний відбір інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 та 2016 роках.
У відборі беруть участь підготовлені в установленому законодавством порядку місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування (далі – заявники) інвестиційні програми і проекти.
Для участі в конкурсному відборі заявники подають до 06 травня поточного року регіональній комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку перелік інвестиційних програм і проектів за формою, встановленою Мінрегіоном, а також документи за переліком, встановленим зазначеним Міністерством, які підписуються заявником та подаються в трьох примірниках (наказ Мінрегіону України від 17 квітня 2015 року № 74).
Бюджетні кошти спрямовуються на фінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які:
1) відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегіях розвитку регіонів та у планах заходів з їх реалізації;
2) впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;
3) підтримують добровільно об’єднані територіальні громади.Інвестиційні програми і проекти, які приймають участь у відборі на 2015 рік, повинні відповідати одній з таких умов:
1) відповідність пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегіях розвитку регіонів та у планах заходів з їх реалізації, або стратегічним цілям та завданням розвитку регіонів, де такі стратегії станом на 1 березня 2015 р. не затверджені;
2) інвестиційні програми і проекти впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;
3) підтримка добровільно об’єднаних територіальних громад;
4) забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та сімей військовослужбовців – учасників антитерористичної операції;
5) є переможцями Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2013-2014 роках.
За додатковою інформацією звертатись до відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації (тел.0502784850)
ПКМУ від 18.03.2015 № 195
ПКМУ від 18.03.2015 № 196
Наказ Мінрегіону України від 17 квітня 2015 року № 74
ОГОЛОШЕННЯ

  Надання інформаційних послуг суб’єктам малого і середнього підприємництва проводиться через «гарячу ліню» інформаційної служби  з питань підприємництва при Департаменті економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації за телефоном  (0552) 22 57 34(Оновлено 13.03.2015)


ОГОЛОШЕННЯ
Шановні білозерці!

  29 січня 2015 року на базі Білозерської ЦРЛ планується робота Херсонського обласного центру служби крові. Запрошуємо бажаючих здати донорську кров для військових української армії. Попередньо можна записатися за телефоном в райдержадміністрації 33-6-18 або звернутися в каб.14.(Оновлено 19.01.2015)


ОГОЛОШЕННЯ

  Відділ Держземагентства у Білозерському районі Херсонської області повідомляє, що номер гарячої лінії Держземагентства тимчасово змінено на 0-800-502-528.(Оновлено 07.11.2014)


Шановні жителі району!
Інформуємо, що в Центрі надання адміністративних послуг, який знаходиться за адресою: смт Білозерка, вулиця Карла Маркса, 100 (приміщення районного будинку культури, кабінет № 4), здійснюється прийом документів по адміністративним послугам, а саме:
– оформлення та видача паспорта громадянина України;
– оформлення та видача паспорта громадянина України у разі обміну замість пошкодженого, втраченого або викраденого;
– вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку;
– реєстрація місця проживання;
– зняття з реєстрації місця проживання особи;
реєстрація місця перебування особи;
– оформлення та видача довідки про реєстрацію місця проживання або перебування особи;
– видача фізичним особам висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об’єктів;
– реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки;
– надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки;
– погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки;
– видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

  Центр надання адміністративних послуг працює за таким графіком роботи: понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 15.45, обідня перерва з 12.00 до 12.45.

Сектор з надання адміністративних
послуг районної державної адміністрації(Оновлено 07.11.2014)


До уваги суб’єктів господарювання району!

  У зв’язку із набуттям чинності Закону України від 25 березня 2014 року № 1155-VII «Про внесення змін до деяких законів України щодо включення відомостей про діючих юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців до Єдиного державного реєстру» суб’єктам господарювання, які створені та зареєстровані до 01 липня 2004 року, та відомості про яких не включені до Єдиного державного реєстру, необхідно звернутися до державного реєстратора юридичних та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Білозерського районного управління юстиції у Херсонській області з метою включення відповідних відомостей до зазначеного реєстру.

ОГОЛОШЕННЯ

  Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 19 травня 2014 року № 195  зареєстровано:
– колективний  договір  управління соціального захисту населення Білозерської районної державної адміністрації.

ОГОЛОШЕННЯ

  Для забезпечення підготовки та проведення в області курортно-туристичного сезону 2014 року»  управлінням туризму та курортів обласної  державної адміністрації організовано роботу «гарячої лінії» за номером телефону (0552) 26-46-86

 ОГОЛОШЕННЯ

  Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 12 травня 2014 року № 186  зареєстровано:
– колективний  договір  комунального підприємства “Аверс” Дніпровської сільської ради  на 2014-2016 роки.

ОГОЛОШЕННЯ

  Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 25 квітня 2014 року № 161 зареєстровано:
– колективний договір між керівництвом і об’єднаною первинною
профспілковою організацією працівників управління ветеринарної медицини в Білозерському районі та Білозерської районної державної лікарні ветеринарної медицини на 2014-2017 роки;
– колективний договір Білозерської центральної районної аптеки № 45 на 2014 – 2016 роки.

ОГОЛОШЕННЯ

  Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 18 квітня 2014 року № 150  зареєстровано:
– колективний   договір   між   директором Чорнобаївського навчально–виховного комплексу “Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад” Білозерської районної ради Херсонської області і первинною організацією профспілки працівників освіти і науки України на 2014 –2018 роки;
– колективний    договір    між    адміністрацією    колективного   малого підприємства “Янтарь” та трудовим колективом  на 2014 рік.

Оголошення

  Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 07 квітня 2014 року № 121  зареєстровано:
– колективний   договір   між   адміністрацією  і   трудовим   колективом Дар’ївського ясел-садка Білозерського району Херсонської області на 2014 –2019 роки;
– колективний     договір      комунального     підприємства   “Білозерська центральна районна лікарня”  на 2014-2018 роки.

Оголошення

  Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 28 березня 2014 року № 116 зареєстровано:
-колективний договір між адміністрацією і  профспілковим  комітетом Киселівського ясел –садка на 2014 рік;
-колективний договір комунального підприємства “ДОБРО-ДІЙ С.КИСЕЛІВКА” на 2014-2018 роки.

Оголошення

  Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 05 березня 2014 року № 80 зареєстровано:
– колективний договір Правдинського ясел-садка на 2014–2020 роки;
– колективний договір між сільським головою та профспілковим комітетом Олександрівської сільської ради на 2014-2015 роки.

ОГОЛОШЕННЯ

   Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 30 січня 2014 року № 31 зареєстровано колективний договір між трудовим колективом та керівником Білозерського районного центру зайнятості на 2014-2018 роки.

 


Увага!

Суттєво змінилися форми звітності до центру зайнятості

Оголошення

  Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 20 грудня 2013 року № 670  зареєстровано колективні  договори:
– Комунального   закладу   Софіївський   сільський   клуб   Білозерського району Херсонської області на 2013-2017 роки;
– Комунального  закладу   “Іванівський   сільський  клуб”  Білозерського району Херсонської області на 2013-2017 роки;
– Комунального  закладу  “Токарівський   сільський  будинок  культури” Білозерського району Херсонської області на 2013-2017 роки;
– Комунального  закладу   Федорівський   сільський   будинок   культури Білозерського району Херсонської області.

До уваги органів місцевого самоврядування району!

  Рада Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування оголошує Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2014 року.
Учасниками конкурсу є органи місцевого самоврядування, які в установленому порядку подають на адресу дирекції конкурсу (Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26, корп. А, оф. 713):
–  заяву на участь у конкурсі;
–  оригінал проекту (програми), дві його копії та електронну версію проекту (програми);
–  копію рішення відповідної ради щодо затвердження проекту (програми).
Реєстрація проектів та програм проводиться щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 09:00 до 18:00, у п’ятницю – до 16:45.
Останній термін подання проектних пропозицій – 31 січня 2014 року.
Контактна інформація Дирекції конкурсу: (044) 285-77-58, E-mail: fond713@ukr.net.
Детальна інформація щодо проведення конкурсу у 2014 році розміщена на веб-сайті Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні www.municipal.gov.ua в розділі «Кращі практики», рубрика «Всеукраїнський Конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування».

Оголошення

   Управління     соціального     захисту     населення     райдержадміністрації повідомляє, що  розпорядженням голови районної державної адміністрації від 02 жовтня 2013 року № 524  зареєстровано  колективні  договори:
– між    керівником    і     профспілковим    комітетом    Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області на 2013-2017 роки;
– між   керівником   і профспілковим  комітетом  Станіславського  ясел –садка на 2013-2017 роки.

Оголошення

    Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 18 вересня 2013 року № 501  зареєстровано:
    колективний   договір   Білозерського   районного   центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2013-2016 роки;
   колективний договір комунального закладу “Новотягинський сільський  будинок культури” на 2013-2018 роки.

 


 ОГОЛОШЕННЯ
   Управління     соціального     захисту     населення райдержадміністрації повідомляє, що  розпорядженням голови районної державної адміністрації від 16 серпня 2013 року № 420  зареєстровано:
– колективний       договір      між     адміністрацією     та    профспілковою організацією комунального закладу “Черешенський сільський клуб” Білозерського району Херсонської області;
– колективний    договір    комунального    закладу    “Широкобалківська сільська бібліотека” Білозерського району Херсонської області на 2013 – 2017 роки;
– зміни до колективного договору між директором Посад –Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів і трудовим колективом Посад – Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерського району Херсонської області на 2008 – 2013 роки.


 

ОГОЛОШЕННЯ
Управління соціального захисту   населення райдержадміністрації
повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від  29 липня 2013 року № 393  зареєстровано:
– колективний договір між адміністрацією ясел–садка с. Петрівське та  трудовим   колективом на 2013 рік;
– зміни до колективного договору Микільської сільської ради Білозерського району Херсонської області на 2013-2015 роки.


ОГОЛОШЕННЯ
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 28 травня 2013 року № 282  зареєстровано колективний договір між районним центром по обслуговуванню закладів освіти Білозерської районної ради Херсонської області та комітетом Білозерської районної організації профспілки працівників освіти і науки України на 2012-2017 роки.
ОГОЛОШЕННЯ
Білозерська районна державна адміністрація інформує про початок розробки детального плану території для розміщення сонячної електростанції будівництво якої планується на території Киселівської  сільської ради Білозерського району Херсонської області за межами населеного пункту на  земельній ділянці загальною площею  14,000 га.

До уваги суб’єктів господарювання!

    З метою представлення конкурсу проектів в рамках програми «Підтримка політики регіонального розвитку України» протягом травня-червня 2013 року Представництво ЄС в Україні планує провести ряд інформаційних заходів в українських регіонах, щоб представити перший конкурс проектів і відповісти на питання від потенційних заявників в рамках даної Програми.
Для потенційних заявників з Херсонської області зазначений інформаційний захід буде проведений 23 травня 2013 року в м. Миколаїв.
Зацікавлених осіб з метою вчасної реєстрації учасників просимо повідомити відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Білозерської районної державної адміністрації до 17 травня 2013 року за телефоном (05547) 3-33-76 або електронною поштою upecbel@mail.ru
Оголошення
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що  розпорядженням голови районної державної адміністрації від 15 квітня 2013 року № 187  зареєстровано колективні договори:
-Токарівського комунального підприємства на 2013-2015 роки;
-між директором Велетенської ЗОШ І-ІІІ ступенів і первинною організацією профспілки працівників освіти і науки України на 2013-2018 роки;
-Кіровського ясел – садка на 2013-2018 роки;
-Ясел – садка с. Надеждівка на 2013-2018 роки.
ОГОЛОШЕННЯ
Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 16 квітня 2013 року №191 утворено громадську приймальню  з надання безоплатної первинної правової допомоги, яка діє відповідно до встановленого Порядку.
Приймальня діє у районній державній адміністрації згідно з наступним графіком роботи:

 

День прийому Прізвище, ім’я, по батькові працівника Місце роботи та посада Час роботи
понеділок Ляшенко
Ірина Миколаївна
Начальник юридичного відділу та з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації З 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00
Вівторок Жилка
Наталія Іванівна
Заступник начальника управління, начальник відділу державних допомог соціального захисту населення районної державної адміністрації З 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00
Середа Пількевич
Наталія Дмитрівна
Начальник відділу з питань захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, служби у справах дітей районної державної адміністрації З 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00
Четвер Білоус
Валерій Сергійович
заступник начальника відділу освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації З 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00
П’ятниця Безродня
Вікторія Володимирівна
Начальник відділу
містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації
Відділ містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та надзвичайних ситуацій.

.

“>Детальний план

 

Запрошуємо
до обговорення проекту ЗАКОН УКРАЇНИ “Про службу в органах місцевого самоврядування”. Пропозиції надсилати за адресою: 75000 смт Білозерка, вул.К.Маркса, 87, каб. №14, райдержадміністрація або на електронну адресу: belpolit@ukr.net.
Запрошуємо
до обговорення КОНЦЕПЦІЇ реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Пропозиції надсилати за адресою: 75000 смт Білозерка, вул.К.Маркса, 87, каб. №14, райдержадміністрація або на електронну адресу: belpolit@ukr.net. Для того, щоб ознайомитися зі слайдовою презентацією Концепції натисніть тут.

Оголошення

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 02 квітня 2013 року № 156  зареєстровано колективні договори:
-між працівниками та трудовим колективом Білозерського СТК ТСОУ на 2013-2017 роки;
-КП “Аверс” Дніпровської сільської ради на 2013-2014 роки.

Управління соціального захисту населення повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 15 березня 2013 року № 104 зареєстровано колективні договори: -між працівниками Білозерської селищної ради та адміністрацією установи на 2013 рік; -Посад – Покровської сільської ради Білозерського району Херсонської області на 2013-2015 роки; -Посад – Покровського комунального підприємства “Прометей” на 2013-2017 роки.

ОГОЛОШЕННЯ

Районна державна адміністрація повторно оголошує конкурс на заміщення вакантної посадиголовного спеціаліста юридичного відділу та з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

  Вимога до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 3 років при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій; вільне володіння українською мовою, вміння користуватись комп’ютером, громадянство України.
Документи, що подаються: заява про участь у конкурсі, особова картка форми П2-ДС, декларація про доходи за 2012 рік, копії документів про освіту, дві фотокартки розміром 4х6, копії першої, другої сторінки паспорта,  ідентифікаційного коду, письмову згоду на проведення спеціальної перевірки.
Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: вул.К.Маркса,87, каб.4 смт Білозерка Переможець визначається шляхом проходження конкурсу.
          Додаткова інформація за телефонами:   33-6-29.


 
ОГОЛОШЕННЯ
Білозерська районна державна адміністрація інформує про початок розробки детального плану території в адміністративних межах Східненської сільської ради поза межами населених пунктів. Вказана містобудівна документація розробляється з метою обґрунтування розміщення об’єкту «Цех по переробці курячого посліду ПАТ «Чорнобаївське», а також про початок розробки детального плану території в адміністративних межах Музиківської сільської ради поза межами населених пунктів, з метою обґрунтування розміщення об’єкту «Комбінат комбікормів з елеваторами ».

 


РІЧНИЙ  ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ на 2012 рік (тендери)
Чорнобаївська сільська рада
Чорнобаївська  санаторна  загальноосвітня  школа-інтернат І-ІІІ  ступенів

Періодичне відстеження регуляторного акта