Обговорено питання реалізації інвестиційних проектів

04 січня 2019 року в смт  Білозерка під головуванням Віктора Романова  відбулося засідання районної ради регіонального розвитку Білозерського району. Також в засіданні взяли участь голова районної ради Аліна Науменко, заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів РДА, районних установ, сільські голови.

Розпочинаючи засідання Віктор Романов ознайомив присутніх з основними положеннями Перспективного плану розвитку Білозерського району на 2019-2021 роки та пріоритетними завданнями. Перший заступник голови РДА Олексій Журавленко зазначив, що до переліку однотипних (малобюджетних) об’єктів включено 96 пропозицій та 8 вагомих проектів, також до сільських рад було направлено листа районної державної адміністрації, де рекомендовано сільським головам розробити та затвердити плани перспективного розвитку підвідомчих територій на 2019-2021 роки з урахуванням регіональних стратегій розвитку, місцевих пріоритетів, визначених територіальними громадами, відповідно до пункту 4 Указу Президента України №412 від 06 грудня 2018 року «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади».

Також в ході засідання обговорено питання щодо реалізації проектів реконструкції недобудованого приміщення поліклінічного відділення Білозерської районної лікарні, придбання медичного обладнання та капітального ремонту (покрівля, житлові приміщення, паркан) «Центру для тимчасового перебування осіб та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах» в с.Велетенське.

За підсумками наради доручено головному лікарю КП «Білозерська ЦРЛ» ЦРЛ Доманському Д.С. та директору районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Щербаню О.О. підготувати відповідні інформаційні довідки та направити їх до Департаменту інвестиційної та промислової політики обласної державної адміністрації.