СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ГУРТКІВ

09 січня 2019 року на базі Білозерського районного комунального закладу «Центр позашкільної освіти» відбувся семінар-практикум для керівників гуртків. У ньому взяли участь 26 педагогічних працівників із 8 шкіл-філій: Олександрівської, Понятівської, Велетенської, Дніпровської, Новотягинської, Токарівської, Благодатнівської, Миролюбівської загальноосвітніх шкіл та Чорнобаївського НВК.

Виконуючий обов’язки директора Кругляк В.І. у своєму виступі висвітлила концептуальні засади розвитку закладу.

Кудлай Н.М., заступник директора з навчально-виховної роботи, звітувала про навчально-виховну та методичну роботу Центру позашкільної освіти за І семестр 2018 року. Головна увага була приділена веденню ділової документації.

Камишенко Л.М., культорганізатор підвела підсумки районних, обласних та Всеукраїнських конкурсів, акцій, фестивалів та виставок, а також оприлюднила план роботи на ІІ семестр цього навчального року.

Керівники гуртків обмінялися досвідом роботи за напрямками позашкільної освіти.

Тепла, затишна атмосфера Центру позашкільної освіти сприяла проведенню семінару-практикуму у дружній, невимушеній обстановці.