Білозерські спортсмени серед переможців

Чемпіонат Херсонської області з TAEKWON-DO ITF серед юнаків та юніорів, який відбувся 3 лютого 2019 року в приміщенні ТРЦ «Фабрика» зібрав команди юних спортсменів з Херсона, Берислава, Каховки, Нової Каховки, Таврійська, Білозерки та Білозерського району. Команду Білозерського району представляли вихованці гуртка Таеквон-до комунального закладу «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області». Цей захід вкотре показав рівень спортивної майстерності юнаків та юніорів, як в індивідуальних так і в парних змаганнях. Нагороджені  призовими дипломами Пітєров Ростислав – І м., Пітєров Ярослав – І м., ІІ м., Куралов Антон – ІІІ м., Письменна Софія – ІІ м., Балєлов Віталій – ІІ м., Балло Павло – І м., ІІ м., Зубко Григорій – І м., Морозенко Дмитро – Ім., ІІІ м., Мрих Ярослав – ІІІ м.

Для вихованців тренерів Палія Р.С., Драгуша С.А. та  Третяк А.А. було почесним отримати за загальнокомандну першість ІІ-ге місце та Кубок. Так тримати, юні спортсмени, до нових звершень та перемог!!!