УДМС України в Херсонській області: Просимо заздалегідь подбати про дійсність свого паспорта !

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!
Невдовзі відбудуться вибори Президента України 2019 року.
Просимо Вас заздалегідь подбати про дійсність свого паспорта громадянина України, що гарантує безперешкодне використання виборчого права та звернути увагу на зміни в законодавстві, які почали діяти з 5 жовтня 2018 року.
Зміни полягають у тому, що здійснюється обов’язковий обмін паспорта громадянина України зразка 1994 року на паспорт у формі картки, якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулася протягом місяця після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта-книжечки фотокартки.
Термін оформлення паспорта громадянина України у формі картки становить до 20 р.д. вартість якого 279 грн. та до 10 р.д. – 366 грн.
Право голосу на виборах мають громадяни України, яким на день виборів виповнилося 18 років. Для участі у виборах на території України особа повинна мати при собі паспорт громадянина України (книжечка або ID-картка), а за межами України – закордонний, дипломатичний чи службовий паспорт для виїзду за кордон.
За додатковою консультацією щодо оформлення документів можете звертатися на телефон «гарячої лінії» Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області за номером (0552) 35-40-56☎️.