Орієнтуємося на самозайнятість!

Залучення осіб до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм підтримки, що здійснюється Державною службою зайнятості у разі відсутності підходящої роботи.

Днями на базі Білозерської районної філії Херсонського ОЦЗ відбувся профінформаційний семінар «Як розпочати свій бізнес?». Учасники дізналися про переваги та недоліки малого бізнесу. Отримали допомогу у складанні бізнес-плану та ознайомилися і з психологічними аспектами та тонкощами підприємницької діяльності. Також були поінформовані про стан ринку праці та можливості працевлаштування.

Мова йшла і про новий вид туристичної діяльності – сільський зелений туризм. Адже Україна має надзвичайно великий туристично-рекреаційний потенціал. А тому, сільський зелений туризм є одним із найперспективніших напрямів розвитку аграрного сектору економіки, що, в свою чергу, дає поштовх для розвитку малого та середнього бізнесу.

Учасники семінару мали можливість почути історії успіху підприємців, котрі скористалися правом виплати одноразової допомоги по безробіттю для відкриття власного бізнесу. Усі присутні отримали консультації та поради, які допоможуть впевнено почуватися в досить складному та відповідальному бізнес-середовищі.