Розглянуті питання життєзабезпечення району

11 лютого 2019 року голова райдержадміністрації Віктор Романов провів апаратну нараду, у якій взяли участь голова районної ради Аліна Науменко, заступники голови РДА, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій та установ району, районних служб.

Обговорено ряд важливих питань. Зокрема, начальники структурних підрозділів, керівники районних служб інформували про стан справ у підвідомчих підрозділах, хід опалювального сезону в закладах освіти та медицини району та проблемні питання.

Окрім того, на нараді були заслухані питання виконавської дисципліни, нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги, надходження та використання коштів районного бюджету, економне їх витрачання, криміногенної обстановки, вчасної виплати заробітної плати, залучення громадян до служби за контрактом в ЗСУ, ліквідації та попередження надзвичайних ситуаціях  тощо.

За підсумками наради головою райдержадміністрації дано ряд доручень щодо вирішення проблемних питань, зокрема, щодо економії енергоносіїв, покращення спортивно-масової роботи серед дітей та молоді, ефективного вирішення звернень жителів району, сталого функціонування закладів освіти, охорони здоров’я, соціального забезпечення громадян, підготовки матеріалів до чергової сесії районної ради.