ОГОЛОШЕННЯ

28 лютого 2019 року о 10-00 за адресою: смт Білозерка, вул.Свободи, 87, зал засідань відбудеться публічний звіт голови Білозерської районної державної адміністрації Віктора Романова.
Під час заходу буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти районного бюджету та інші питання щодо діяльності Білозерської райдержадміністрації у 2018 році.
Регламент заходу:
10:00 – 10:30 – презентація публічного звіту.
10:30 – 11:00  – запитання та відповіді.
Запрошуємо на захід представників громадських рад при органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей і засобів масової інформації.
Контактна особа з питань проведення заходу: завідувач сектору з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації Андрій Анатолійович Незбай (тел.33-6-18, email: [email protected]).