9 березня минуло 205 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Це подія , яку важко переоцінити , бо для нас і для всього світу Шевченко – це Україна , а Україна – передусім це Шевченко.
Сьогодні він з нами . Це наша душа, наша мудрість , наша сила. Сьогодні ми звертаємось до нього своїми поглядами , з його ідеалами і помислами , звіряємо свої кроки в утверджені української держави.
Саме цій події присвячена виставка картин майстрині із села Федорівка Тетяни Сердюк, яку у районному будинку культури оформила методист Вікторія Бобильова.
На виставці представлені картини випалені на дереві. Це портрети Тараса Шевченка та головної героїні із твору великого Кобзаря «Катерина».
Методист Інна Рижкова підготувала вікторину про творчість та автобіографію поета, яку і провела з вихованцями народного ансамблю «Радість».
Хай же і сьогодні , і в наступні роки обтікає наші душі огнем словесним Шевченко,хай воскресає він , пророк народу нашого , повсякчас у наших благородних помислах і ділах.