Вшановано пам’ять Тараса Шевченка

З нагоди  Шевченківських днів керівництво районної державної адміністрації районної ради в смт Білозерка поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзарю.

У закладах культури та освіти району проведені Кобзареві світлиці «Іду душею до Тараса», мистецькі інсталяції «Шевченківські автопортрети», поетичний ганок «Дзвенять Кобзареві струни, книжкові світлиці «Тарас Шевченко у світлі епохи», уроки-бесіди «Шевченко поет і художник України» (ДБ), Тарасові світлиці «Шевченківські читання», книжкові виставки «Тобі, Шевченко, наша шана», літературні вікторини «Шевченко знаний і незнаний», поетичні книжкові полиці «У Шевченківській світлиці», сторінками творчості Т. Г. Шевченка «Шевченко і світ», день книги «Т.Г. Шевченко. Поема “Сон”», вечори-присвяти «Живуть, Кобзаре любий, поміж нас і голос твій, і пензель твій, і слово», мистецькі мандрівки «Єднаймо душі словом й пензлем Кобзаря», конкурси віршів «Шевченкове слово у серці моєму», літературно-музичні композиції «Тарасова доля – то правда жива», книжкові виставки «Умер співець! Але живуть в серцях людей слова безсмертні», конкурси читців «Звучать шевченкові слова…», літературно-музична вітальня «Твоєю силою, волею, словом».