Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

На військову службу за контрактом  приймаються громадяни у віці від 18 до 60 років, які визнані придатними за станом здоров’я, мають відповідну фізичну підготовку, пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби, не мали судимості, з вищою, професійно-технічною або повною загальною середньою освітою.

В разі проходження строкової служби або служби за мобілізацією, необхідно подати рапорт на ім’я командира військової частини з проханням щодо прийняття на військову службу за контрактом.

Слід зазначити, що кандидати на службу мають можливість укласти контракт на наступні терміни:

  • на 6 місяців — для осіб, звільнених з військової служби з березня 2014 року (з початку особливого періоду) по теперішній час, а також для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців за призовом під час мобілізації, які відслужили не менше 11 місяців;
  • на 3 роки — для рядового складу;
  • від 3 до 5 років — для сержантського та старшинського складу;
  • від 2 до 5 років — для офіцерського складу;
  • на особливий період.

Військовослужбовці Збройних Сил України отримують гідне грошове забезпечення. У 2019 році заробітна плата зросла  на 30% у  порівнянні з минулим роком. Контрактники рядового складу отримують сьогодні від 10400 гривень, сержанти – від 13000 грн., офіцери – від 15000 грн. На час виконання  бойових завдань у зоні ООС військові отримують додаткове грошове забезпечення: перша лінія оборони – 10000 грн.,  друга і третя – 4000 грн.

Крім того, громадяни, які вперше укладають контакт із ЗСУ мають переваги.

Так, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №704 від 30.08.2017 передбачено виплату одноразової грошової допомоги після укладення першого контракту:

  • особам рядового складу — 8 прожиткових мінімумів;
  • особам сержантського складу — 9 прожиткових мінімумів;
  • особам офіцерського складу — 10 прожиткових мінімумів.

З питань проходження військової служби за контрактом звертайтеся до Білозерського районного військового комісаріату за адресою: смт Білозерка, вул. Кооперативна, 29, (каб.