Відповідальне батьківство – запорука щастя дитини

13 травня 2019 року на базі Токарівської сільської ради  фахівцем із соціальної роботи Білозерського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Криворучко М.В. спільно із інспектором управління соціального захисту населення  Підмогильною С.М. проведено заходи з багатодітними сім’ями  на теми: «Відповідальне батьківство – запорука щастя дитини» та «Соціальні гарантії для багатодітних родин».

Метою проведення заходів є: формування здорової життєвої позиції щодо батьківства та зміцнення батьківського потенціалу сімей, роз’яснення щодо гарантій держави для багатодітних родин.

Під час проведення заходів присутніх ознайомили зі стилями батьківської поведінки щодо дітей та основними засадами усвідомленого батьківства, Жінки активно приймали участь у обговоренні актуальних питань.