Підсумки кампанії з декларування – 2019: бюджет отримає майже 64,9 мільйона гривень

За результатами цьогорічної деклараційної кампанії громадянами м.Херсона,  Білозерського, Олешківського, Голопристанського та Скадовського районів подано 10,1 тис. декларацій про майновий стан та доходи що на 2 відс. більше ніж в минулому році.

Сума задекларованого доходу становить 487,8 млн. грн, нараховано до сплати 18,1 млн грн податку з доходів фізичних осіб (далі ПДФО) та 2,6 млн грн військового збору.

• по м.Херсон загальна кількість поданих декларацій становить- 1499, сума задекларованого доходу – 400,5 млн.грн.;
  • по Білозерському району подано- 2151 декларацій, задекларовано доходу у сумі – 15,4 млн.грн.;
  • по Голопристанському району подано – 2364 декларацій, задекларовано – 27,1 млн.грн.
  • по Скадовському району – 2118 декларацій, задекларовано дохід у сумі – 24 млн.грн.;
  • по Олешківському районі – 1936 декларацій, задекларовано доходу у сумі -20,7 млн.грн.

Крім того, з загальної кількості, – 842 декларацій подано для отримання податкової знижки.

Найбільш питома вага декларування належить доходу у вигляді спадщини, що складає 49 млн гривень. З таких доходів нараховано 2,4 млн грн ПДФО.

Крім того, в цьому році доходи в розмірі понад 1 мільйон гривень задекларували 35 громадян з загальною сумою задекларованих  доходів 276,8 млн. гривень. Суми задекларованих ними зобов’язань з ПДФО та військового збору складають відповідно 35,4 млн грн та 4,6 млн гривень.

Також нагадуємо платникам податків, що суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій річній декларації, необхідно сплатити до 1 серпня 2019 року.

Правом на податкову знижку громадяни можуть скористатися до кінця 2019 року. Для цього їм необхідно подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за місцем проживання. В ній потрібно зазначити суму річного оподатковуваного доходу і витрат, підстави для надання такої знижки та документальне підтвердження витрат.

Начальник Херсонського управління      С.ОЛЕФІРЕНКО