!!!Оперативна інформація станом на 20.07.2021 року по Херсонському району щодо ситуації з коронавірусом!!!

За останню добу в Херсонській області проведено 570 ПЛР-досліджень, 351 дослідження методом ІФА на виявлення коронавірусу, а також 450 досліджень експрес-тестами для визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2.

Зафіксовано в Херсонській області 30 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з яких 18 жінок та 12 чоловіків. Серед них 1 дитина та 1 медичний працівник.

******

Станом на 20 липня 2021 року в Херсонському районі функціонує  22 пункти вакцинації, вакцинація проводиться всіма наявними вакцинами.

У місті Херсоні працюють три Центри вакцинації проти COVID-19:

– ТРЦ «Фабрика», вул. Залаегерсег, 18 (четвер – п’ятниця – субота – неділя, з 10:00 до 17:00);

– поліклініка № 3, проспект 200 років Херсона, 25 (субота – неділя, з 10:00 до 17:00);

– поліклініка № 1, вул. Комарова, 2 (субота – неділя, з 10:00 до 17:00),  щеплення громадян проводиться вакциною Pfizer або CoronaVac за попереднім записом до листа очікування вакцинації проти COVID-19 через сайт «Дія» або через контакт-центр МОЗ.

На щеплення проти COVID-19 можна записатись через сайт (https://vaccination.covid19.gov.ua/), де зазначено, зокрема, місцезнаходження пунктів щеплення та їх графіки роботи, а також через медичну інформаційну систему закладів охорони здоров’я.

Станом на 20 липня 2021 року у Херсонському районі першою дозою провакциновано 32464 особи, що становить 11,89% населення району, в тому числі за останню добу – 559 осіб , другою дозою – 17125 осіб, що становить 4,78% населення району, в тому числі за останню добу – 264 особи.

За останню добу в районі зафіксовано 20 нових лабораторно підтверджений випадок захворювання на Covid – 19.

У Херсонському районі працівниками Центрів надання первинної медико-санітарної допомоги постійно проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо необхідності вакцинації проти COVID-19, на офіційних сайтах здійснюється постійне оновлення інформації щодо ситуації в районі та публікуються статистичні дані.

Сімейними лікарями проводяться робота з пацієнтами, приділяючи особливу увагу особам, з хронічними захворюваннями та формуються списки осіб, які виявили бажання вакцинуватися.

Відповідальні особи ЦПМСД співпрацюють з керівниками підприємств, установ та організацій, які діють на території району, з метою надання методичних рекомендацій для зменшення випадків захворюваності та формування списків працівників, які надали згоду на проведення щеплення.

Проводиться робота щодо збільшення відсотка охоплення вакцинацією від коронавірусної хвороби COVID-19 працівників закладів охорони здоров’я та сфери освіти.

У соціальній мережі Facebook та на офіційному сайті Херсонської районної державної адміністрації висвітлено інформацію щодо графіку роботи та місцезнаходження центрів вакцинації проти COVID-19 та інформацію про платформи на яких можна записатись на вакцинування.

Просимо всіх більш відповідально ставитись до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Також нагадуємо, що проводить роботу всеукраїнський контакт-центр МОЗ з протидії коронавірусній хворобі. Тепер, щоб отримати вичерпну інформацію, яка стосується лікування та діагностики COVID-19, варто лише зателефонувати за номером 0-800-60-20-19. Дзвінки на цей номер безкоштовні. Консультації надаються цілодобово.