АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Центр надання адміністративних послуг 
при Білозерській районній державній адміністрації

 

Місцезнаходження: 75000, Херсонська область, смт Білозерка, вул. Свободи, 100, каб № 4, (200 м. від автобусної зупинки смт Білозерка “Центр”)

Контакти: 
Керівник центру – Степаненко Анна Володимирівна,
адміністратори – Пахомова Ірина Миколаївна, Кушнір Оксана Сергіївна телефон 33-6-14, електронна адреса e-mail: belcnap@ukr.net, sap@bilozerka-rda.gov.ua

веб-сайт: bilozerka-rda.gov.ua

Графік роботи центру:

Понеділок: 08.00-15.00
Вівторок: 08.00-15.00
Середа: 08.00-15.00
Четвер: 13.00-20.00
П’ятниця: 08.00-15.00

Нормативно-правові засади: 

Розпорядження голови райдержадміністрації від 02.07.2018 року № 394 «Про утворення Центру надання адміністративних послуг та затвердження Положення про нього»

Розпорядження голови райдержадміністрації від 26.12.2013 року № 698 «Про затвердження регламенту Центру надання адміністративних послуг при Білозерській районній державній адміністрації»

Розпорядження голови райдержадміністрації від 02.07.2018 року № 393 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг при Білозерській районній державній адміністрації»

 

Оголошення

У зв’язку із відсутністю державного реєстратора послуги з  державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та  державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень можна отримати в Центрі надання адміністративних послуг Херсонської міської ради, за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 37

З повагою,
Відділ економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури
та надання адміністративних послуг Білозерської РДА Херсонської області

 

Електронний сервіс замовлення витягу
з Державного земельного кадастру про земельну ділянку

На офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадаструhttp://map.land.gov.ua (у розділі “Публічна кадастрова карта”) працює електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Сервіс дозволяє здійснити оплату послуги за допомогою електронного платіжного засобу та замовити одержання витягу у будь-якому зручному для вас центрі надання адміністративних послуг.

 

Електронний сервіс замовлення витягу з Єдиного державного реєстру
юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

На офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України за посиланням https://usr.minjust.gov.ua/ua/extractedr можна замовити витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Сервіс дозволяє здійснити оплату послуги за допомогою електронного платіжного засобу, зберегти та роздрукувати витяг самостійно.

 

Адміністративні послуги

(для завантаження карток та заяв натисніть на посилання)

Заява ЦНАП

 

Відділ містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та надзвичайних ситуацій управління агропромислового розвитку Білозерської районної державної адміністрації

 

Управління соціального захисту населення Білозерської районної державної адміністрації

Надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів або не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання невідоме

Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім ям.

Надання державної допомоги:

1) у зв язку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообов язкового державного соціального страхування;

2) при народженні дитини;

3) при усиновленні дитини;

4) на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

5) на дітей одиноким матерям.

Надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам.

Надання надбавки на догляд за інвалідами з дитинства та дітьми-інвалідами.

Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.

Компенсаційна виплата фізичній особі, яка надає соціальні послуги.

Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій особі, яка здійснює догляд за інвалідом I групи або за особою, яка досягла 80-річного віку.

Надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним.

 

Білозерський районний відділ Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області

 

Білозерський районний відділ Державної міграційної служби України у Херсонській області

 

Відділ у Білозерському районі Держгеокадастру Головного управління Держгеокадастру  у Херсонській області

Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру.

Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку.

Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу.

Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць з видачею витягу.

Державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу.

Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені безпосередньо законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, з видачею витягу.

Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу.

Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі:

1) витягу з Державного земельного кадастру про:

– землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць;

– обмеження у використанні земель;

– земельну ділянку.

2) довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території);

3) викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану);

4)копій документів, що створюються під час ведення Державного земельного кадастру

Видача довідки про:

1) наявність та розмір земельної частки (паю);

2) наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання).

Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою.

Видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями.

Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

 

 

Білозерське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області

 

Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області

Державна реєстрація громадського об єднання, що не має статусу юридичної особи.

Державна реєстрація змін до відомостей про громадське об єднання, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Державна реєстрація змін до відомостей про громадське об єднання, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у зв язку із зупиненням (припиненням) членства в громадському об єднанні, що не має статусу юридичної особи.

Державна реєстрація припинення громадського об єднання, що не має статусу юридичної особи.

Державна реєстрація постійно діючого третейського суду.

Державна реєстрація змін до відомостей про постійно діючий третейський суд, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Державна реєстрація припинення постійно діючого третейського суду

Державна реєстрація структурних утворень політичної партії, що не мають статусу юридичної особи.

Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у зв язку із зупиненням (припиненням) членства у структурному утворенні політичної партії, що не має статусу юридичної особи.

Державна реєстрація припинення структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи.

Державна реєстрація підтвердження всеукраїнського статусу громадського об єднання.

Державна реєстрація відмови від всеукраїнського статусу громадського об єднання.

Надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у паперовій формі для проставляння апостиля, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, копії документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи – підприємця).

 

 

 

 

Сектор у Херсонській області та м. Севастополі Державного агентства водних ресурсів України