Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: bra-biloz@khoda.gov.ua

Фахівцями Держпродспоживслужби проведено семінар–нараду з питань санітарного законодавства

 
  06 липня 2017 року в смт Білозерка  Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області проведено семінар – нараду, в якій взяли участь голова районної державної адміністрації, голова районної ради, в.о. начальників управлінь Держпродспоживслужби в Білозерському, Олешківському, Новотроїцькому, Чаплинському районів та м. Херсон, представники відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, начальники державних лікарень ветеринарної медицини, начальники Чаплинської, Олешківської міжрайонних державних лабораторій ветеринарної медицини. Під час семінару було розглянуто питання щодо паспортизації складів ядохімікатів та пестицидів; заходи щодо усунення невідповідностей хімічного і бактеріологічного складу води; основні принципи та напрямки діяльності управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області; стан здійснення держнагляду та надання консультативної допомоги у сфері фітосанітарної безпеки, насінництва та розсадництва.
  Під час практичної частини «Інкубація осетрових видів риб» учасникам заходу продемонстровано поетапний процес розведення, інкубації осетрових видів риб з виїздом на виробничо-експерементальний Дніпровський осетровий риборозвідний завод ім. академіка С.Т.Артющика в с. Дніпровське.
  Результатом проведення семінару-наради стало обговорення нагальних проблемних питань, та визначення шляхів їх вирішення.