Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: bra-biloz@khoda.gov.ua

Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської облдержадміністрації інформує

  Останнім часом посилилася інформаційна складова гібридної війни метою якої є дестабілізація ситуації як в області, так і в цілому в державі. Прикладом цього є фейкові повідомлення про не існуючі звернення до окупаційного «руководства Крыма».
  Звертаємо вашу увагу на коментар керівника Департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації Олександра Паливоди: «В мене є всі підстави вважати даний лист фальсифікацією. Я знаю достовірно, що ані Асоціація Херсонських фермерів, ані Аграрна спілка Херсонської області не писали ніяких листів Аксьонову. Що стосується наведених фактів, то хочу зазначити, що в області налічується 45 елеваторів потужністю 1,5 млн. тон і плодоовочесховищ загальною потужністю 160 тис тон - потреби сільгосппідприємств області ці потужності цілком задовольняють. Отже ствердження про те, що зерно- та овочесховищ немає – не відповідає дійсності.
  Не відповідає дійсності також і твердження, що жодна програма підтримки сільгоспвиробників не працює. Зараз є і працюють програми з кредитування, компенсації при купівлі техніки, є програми допомоги по тваринництву, рослинництву, багато банків мають власні спеціальні програми кредитування аграріїв на вигідних умовах. Наші фермери про ці програми знають і ми постійно ведемо роз'яснювальну роботу по цих питаннях.…фермери з успіхом переорієнтовуються і знаходять нові ринки збуту як в Європі, так і в Азії: за статистикою митниці кількість країн, в які ми експортуємо нашу сільгосппродукцію, збільшується з кожним роком. 
  Російський ринок був досить невимогливим, на відміну від нього з розвиненими країнами торгувати складніше, проте наші аграрії активно вчаться – і плануванню, і організації виробництва і дотриманню контракту – усьому, щоб виходити на більш цікаві та перспективні ринки, аніж той, яким до анексії був Крим. Не варто також забувати, що кількість туристів в Криму зменшилась в рази – цей ринок вже перестав бути таким цікавим та важливим для херсонських сільгоспвиробників, як намагаються представити автори даного "листа". https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=825182687657464&id=100004972203722, яка є черговим спростуванням фейкових «новин».