Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: bra-biloz@khoda.gov.ua

У с. Східне відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика

 
12 липня 2017 року у с. Східне за участі голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва, його заступників Дмитра Бутрія та Андрія Балоня, голови районної державної адміністрації Віктора Романова, начальника управління з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації Юрія Семченка, директора ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» Олександра Олійника, сільського голови Музиківської об’єднаної територіальної громади Олександра Лейбзона відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика.
  Під час свого виступу голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв подякував директору ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод»  Олександру Олійнику за співпрацю та фінансову допомогу у будівництві цього майданчика, адже все обладнання на ньому виготовлене на машинобудівному заводі з якісних матеріалів. Це повністю безкоштовний соціальний проект. Голова облдержадміністрації наголосив та тому, що потрібно працювати заради дітей, їх майбутнього, допомагати їм самореалізовуватись та підтримувати у всіх їх починаннях, і вже традиційно, подарував дітям м’ячі.
  Сільський голова Музиківської об’єднаної територіальної громади Олександр Лейбзон також приєднався до привітань та додав: «За час свого існування наша об’єднана територіальна громада крок за кроком підвищує рівень життя громадян. Ми прагнемо залучувати  дітей до занять спортом, здорового способу життя, розвивати їх, адже молодь – майбутнє нації».
  Святкові заходи супроводжувались різними вокальними та хореографічними виступами.
  Відтепер, завдяки спільним зусиллям влади, бізнесу й громади, школярі та молодь району у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику. І можливо саме серед цих дітей є майбутні олімпійські чемпіони.