Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: bra-biloz@khoda.gov.ua

В смт Білозерка урочисто відзначили День Державного Прапора і День незалежності України

  З нагоди Дня Державного Прапора і Дня незалежності України в смт Білозерка за участі керівництва району, селищної ради, представників трудових колективів, депутатів місцевих рад, учасників АТО, громадськості, молоді, жителів селища відбувся урочистий захід «Єдина країна – рідна Україна», в рамках якого відбулася святкова хода «Я по світу іду у вишиванці». Учасники ходи поклали квіти до пам’ятника генія українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. Також відбулася церемонія підняття Державного Прапору України. Право підняти Державний Прапор було надано учасникам АТО на території Донецької та Луганської областей із с. Надеждівка – Віктору Кашолапу та Миколі Бірюку.

 
  Учасників зібрання привітав перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Журавленко та голова районної ради Аліна Науменко. Під час заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих патріотів України під час Революції Гідності та в ході антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.
   Під час заходів з нагоди Дня Державного прапора і Дня Незалежності України було відзначено почесними грамотами та цінними подарунками від райдержадміністрації та районної ради за сумлінну працю, професіоналізм, активну громадянську позицію 12 кращих працівників району, військовослужбовців, учасників АТО.