Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: bra-biloz@khoda.gov.ua

У райдержадміністрації обговорили нагальні питання життєзабезпечення району

28 серпня 2017 року відбулася чергова апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Романов, за участю голови районної ради Аліни Науменко, заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних установ, правоохоронних та контролюючих органів.

Під час наради обговорювались питання стану справ на даний час по усіх сферах життєдіяльності району. Начальники установ прозвітували про роботу своїх галузей за попередній період та окреслили плани на найближчий час.

Зокрема, розглядались питання готовності закладів освіти району до початку нового 2017/18 навчального року, проведення процедур закупівлі вугілля та газу для цих закладів, забезпечення пожежної безпеки, громадської безпеки на території району, призначення житлових субсидій, ремонт автомобільних доріг, фінансової дисципліни, підсумків ЗНО в школах району тощо.

Також аналізувалось питання щодо забезпечення прав дітей району, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Також акцентувалась увага на здійсненні соціальними службами району виїздів з надання практичної допомоги сім`ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.
За результатом наради головою райдержадміністрації були надані відповідні доручення.