Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: bra-biloz@khoda.gov.ua

Освітяни Білозерського району визначилися з пріоритетами на наступний навчальний рік

  Учитель – це не професія, це покликання, яке надихає, дає сили та ідеї. Це особливе відчуття значимості, яке присутнє у кожного, хто пов’язаний із дітьми. Кожен прожитий день у школі не схожий на попередній. Колесо навчальних років обертається настільки швидко, що хочеться вигукнути: «Мить, зупинись».
  Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року,  визначають  стратегічні пріоритети розвитку освіти району, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, суспільства, регіону.
  Так, 29 серпня 2017 року відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Білозерського району, в якій взяли участь завідувачі дошкільними навчальними закладами, директори загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, заступники директорів з навчально-виховної та виховної роботи, голови ПК, молоді спеціалісти-випускники вищих навчальних закладів, голови селищної та сільських рад. Всього в конференції взяли участь 219 осіб.
  Освітян району щиро привітали голова районної державної адміністрації Романов Віктор Миколайович та голова районної ради Науменко Аліна Андріївна.
  У районі стало гарною традицією  вітання молодих спеціалістів, які пов’язали свою освітянську долю з Білозерщиною. Цього року ряд педагогічних працівників в районі поповнився на 7 молодих спеціалістів. З побажаннями щастя, міцного здоров’я, горіння та творчості в праці, щедрих педагогічних ужинків, любові від учнів та поваги від колег молодих спеціалістів привітали квітами директори навчальних закладів.
  Основу пленарної частини склала доповідь начальника відділу освіти, молоді і спорту «Про підсумки функціонування дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти у 2016/17 навчальному році та завдання на 2017/18 навчальний рік». 
  З питання «Організація в дошкільному навчальному закладі сучасного освітнього середовища, сприятливого для розвитку індивідуальних творчих потреб кожної дитини» виступила завідувач Федорівським ясла-садком Тимченко Надія Іванівна.
  Про пілотне впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти в Чорнобаївському навчально-виховному комплексі Білозерського району розповіла заступник директора Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Бойко Світлана Віталіївна.
  Роботу з національно-патріотичного виховання «Формування української національної ідентичності – запорука єдності української нації» презентувала заступник директора з виховної роботи Дніпровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Колесніченко Тетяна В’ячеславівна.
  За підсумками роботи конференції було ухвалено відповідне рішення.