Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: bra-biloz@khoda.gov.ua

Райдержадміністрація вітає всіх підприємців з професійним святом!

  Уже традиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається  День підприємця. Напередодні  свята голова райдержадміністрації Віктор Романов та перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Журавленко привітали кращих підприємців району зі святом та побажали їм оптимізму, невичерпної наснаги і успіхів у власній справі!
  З нагоди свята за вагомі досягнення в сфері господарської та підприємницької діяльності, активну участь у соціально-економічному розвитку району почесними грамотами були відзначені – Шишенко Віталій Васильович, директор агрофірми радгосп "Білозерський";  Гончарова Марія Володимирівна, фізична особа-підприємець та Маляренко Андрій Миколайович, засновник приватного підприємства «Обленерго».
  Спілкуючись з підприємцями, керівники району відзначили, що сьогодні в районі здійснюють свою діяльність понад 2500 підприємців та приватних підприємств і їх діяльність  є вагомою складовою  економіки не тільки району, а й країни в цілому. Завдяки підприємцям значною мірою забезпечується наповнення місцевих бюджетів, окрім цього вони проявляють активну громадську та життєву позицію, постійно долучаючись до соціальних проектів, активно допомагають бійцям АТО, військовослужбовцям, які захищають територіальну цілісність та суверенітет нашої держави.
 
Зі святом Вас, шановні підприємці! Миру, добробуту, злагоди Вам і Вашим родинам, нових успіхів та здобутків, здійснення всіх мрій і задумів.