Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: bra-biloz@khoda.gov.ua

Голова райдержадміністрації взяв участь у засіданні громадської ради

  31 серпня 2017 року в смт Білозерка відбулося чергове засідання громадської ради при районній державній адміністрації, яке провів голова ради Анатолій Луценко. В засіданні взяли участь члени громадської ради, голова районної державної адміністрації Віктор Романов, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
До порядку денного засідання було включено 5 питань. На початку засідання Віктор Романов проінформував присутніх про перспективи розвитку Білозерського району та основні пріоритети в діяльності райдержадміністрації. Це, зокрема, забезпечення виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, підготовка до опалювального сезону закладів соціальної сфери, забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів та пільгових категорій дітей в загальноосвітніх школах, ремонт автодоріг в районі, реалізація інвестиційних проектів у відновлювальній енергетиці та інші.
  Начальник фінансового управління райдержадміністрації Геннадій Маханько проінформував громадськість про підсумки роботи місцевих органів влади щодо забезпечення виконання місцевих бюджетів району за перше півріччя 2017 року, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та надання адміністративних послуг Яна Гончарова - про підсумки виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку району, начальник відділу освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації Світлана Колесніченко - про стан готовності навчальних закладів району до роботи у новому 2017/18 навчальному році та опалювальному періоді, начальник відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та надзвичайних ситуацій Вікторія Безродня - про хід виконання заходів з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року, начальник відділу з питань захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування служби у справах дітей Наталія Пількевич - про забезпечення розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
  В ході обговорення порядку денного члени громадської ради порушували питання щодо забезпечення підвищення заробітної плати працівникам дошкільних закладів, яке заплановане з 01 вересня 2017 року, забезпечення трудових прав працівників Миролюбівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, який ліквідовується, якості дорожніх робіт в районі, в т.ч. нанесеної дорожньої розмітки, виділення коштів на реалізацію освітніх проектів в школах району та на підтримку діяльності громадських формувань, вартості газу для об’єктів соціальної сфери, найбільших платників податків в районі тощо.
  На всі питання члени громадської ради отримали відповіді від голови райдержадміністрації та керівників структурних підрозділів. Ряд питань направлено для опрацювання та вирішення в робочому порядку.