Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: bra-biloz@khoda.gov.ua

В школах Білозерського району пролунав «перший дзвоник»

  01 вересня 2017 року у 26 загальноосвітніх навчальних закладах району святом «День знань» розпочався 2017/18 навчальний рік, за парти в оновлених класах сіли 5904 учнів.
  Голова Херсонської облдержадміністрації спільно з головою Сейму Литовської Республіки Вікторасом Пранцкіетісом завітали на «перший дзвоник» у Музиківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, адже село Музиківка є партнером міста Дусетос у Литовській Республіці.
  Звертаючись до школярів зі словами вітання, очільник області наголосив: "Освіта в наш час – це те, що необхідно для розбудови нової європейської держави. Тому бажаю, щоб цей навчальний рік збагатив вас новими знаннями, а випускникам -  взяти від школи все те, що знадобиться вам у дорослому житті".
   Також він додав, що сьогодні не просто День знань, сьогодні набула чинності асоціація між Європейським Союзом та Україною, у зв’язку з цим  приїхали поважні гості. Кордони між ЄС та Україною поступово стираються, а це сприятиме розвитку нашої держави і утвердженню її як повноправної країни у європейському просторі.
  До привітання учнів долучився й пан Вікторас Пранцкіетіс: "Пишаюся тим, що бачу поруч із прапором України стяг Литви, пролунали обидва гімни. Сьогодні я бачу справжніх патріотів, блиск у дитячих очах. І це дійсно надихає на те, щоб робити цей світ кращим для дітей, для їх майбутнього".
  Голова райдержадміністрації Віктор Романов з Днем знань привітав учнів Кізомиської загальноосвітньої школи та побажав їм всіляких успіхів у новому навчальному році.