Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Рота територіальної оборони Білозерського району бере участь у військових навчаннях на Олешківському полігоні

  9 вересня в Олешківському районі відбулися урочистості з нагоди відзначення першої річниці проведення на Херсонщині навчань загонів територіальної оборони та стартували чергові військові навчання за участі Збройних сил України та бійців підрозділів територіальної оборони.
  На захід завітав голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, заступник начальника генерального штабу Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Бессараб, керівництво області, керівництво районних державних адміністрацій, військовослужбовці, волонтери та всі небайдужі, хто опікується безпекою в регіоні. 
  «Сьогодні річниця територіальної оборони нашої області. Ця система була створена рівно рік тому. Херсонщина стала першою в проведенні територіальної оборони. Ми витримали рік навчань, які проводилися кожні вихідні і показали приклад для інших областей», - зазначив очільник області.
  Найголовнішим інструктором для військовослужбовців загонів територіальної оборони став Андрій Шраменко, який пройшов Іловайський котел.
  Андрій Гордєєв зазначив, що 10 днів близько 600 чоловік будуть тренуватися навичкам територіальної оброни, а це заняття з медичної підготовки, відпрацювання необхідних навичок поводжені зі стрілецькою зброєю, ознайомлення зі зразками сучасної військової зброї та техніки. Також будуть проведені і практичні заняття – стрільба  з автомату Калашникова та пістолету Макарова. 
  Також він додав, що у планах на майбутнє продовжувати такі навчання, задля безпеки всієї країни: «Результатами зборів є підвищення індексу спокою нашої області. А це значить, що до нас будуть і надалі йти інвестиції, створюватися робочі місця. Ми зможемо забезпечувати свої родини, а найголовніше – буде мир!».
У рамках святкування 125 чоловіків прийняли присягу. Це звичайні цивільні люди, які присягли на вірність українському народові у складі військовозобов’язаних резервістів під головуванням Міністерства оборони України.
  Участь у навчаннях бере рота територіальної оборони Білозерського району, яка сформовано з жителів практично всіх територіальних громад району.
  Під час урочистостей, присвячених відзначенню річниці проведення на Херсонщині навчань загонів територіальної оборони, голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв вручив нагороди військовослужбовцям, зокрема, за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомі досягнення у професійній сфері та з нагоди 1-ї річниці започаткування проведення зборової підготовки підрозділів територіальної оборони в Херсонській області почесною грамотою голови обласної державної адміністрації було нагороджено майора Приходька Ігора Володимировича - начальника відділення забезпечення Білозерського районного військового комісаріату.