Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Визначені переможці районного етапу конкурсу виконавців естрадної пісні «Карусель мелодій»

 
  Вже вкотре  у жовтні  Білозерський Центр творчості дітей та юнацтва проводить районний етап обласного конкурсу виконавців естрадної пісні «Карусель мелодій». На це співоче свято з усіх куточків району  приїздять вокалісти від 5 до 17 років.
 
  В цьому році учасниками конкурсу стали 31 дитина з 12 шкіл району, яких гостинно зустріла Білозерська багатопрофільна гімназія. В святково прикрашеному залі  юних соловейків вітали вихованці гуртка «Ведучі шоу програм» (кер. Будко О.М.) Баришева Влада та Ільвачов Микола, які були ведучими конкурсу. Компетентне журі  з керівників вокальних гуртків Білозерського ЦТДЮ Слажнєва А.С., Каблаш Т.О., Стрілецької Н.О. та директора ЦТДЮ Іванченко О.С. уважно вислухало співаків і гідно оцінило всіх.
  Тому призерами стали: у номінації «Малі вокальні форми» - ІІ місце-колектив «Даринки» (дует) Станіславської ЗОШ (кер. Петренко М.С.), дует БЗОШ №3 Заливадня Юлія та Єгорова Поліна (кер. Маценко В.В.), ІІІ місце – дует сестрички Пістолетові Білозерської багатопрофільної гімназії та дует «Дзвіночки» Широкобалківської ЗОШ (кер. Кисельова С.В.).
  Номінація «5-7 років»: ІІІ місце – Сівак Діана з Правдинської ЗОШ (кер. Вишневська Н.М.) та Городецький Юрій з Дніпровської ЗОШ (кер. Репіцька Л.В.). Номінація «8-10 років»: І місце – Бігун Олександра з Білозерської гімназії, ІІ місце – Тесля Властіслава (Білозерська гімназія) та Винокурова Крістіна з Широкобалківської ЗОШ (кер. Кисельова С.В.). Номінація «11-13 років»: ІІ місце - Першин Олена (Широкобалківська ЗОШ), кер. Кисельова С.В. та Піліпенко Ксенія зі Станіславської ЗОШ кер. Петренко М.С. Номінація «14-16 років»: І місце Ткаченко Юлія (Станіславської ЗОШ кер.Петренко М.С.), ІІ місце – Пістолетова Катерина (Білозерська гімназія), Голуб Ніна та Єгорова Поліна (БЗОШ №3), ІІІ місце – Боярчук Катерина (БЗОШ № 3) та Шкабура Кирило (Білозерська гімназія).
  Вони отримали грамоти від районного  відділу освіти молоді та спорту, а також можливість прийняти участь у обласному конкурсі естрадної пісні «Карусель мелодій» який відбудеться 21 жовтня 2017 року на базі Херсонського державного будинку художньої творчості.