Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

В с.Інгулець відкрито меморіальну дошку загиблому в АТО

26 жовтня 2017 року в приміщені Інгулецької загальноосвітньої школи Білозерського району було відкрито меморіальну дошку на честь загиблого в АТО Дмитра Наумова, головного сержанта  1 мотопіхотного взводу 2 мотопіхотної роти військової частини  А4279. Військовослужбовець загинув 15 липня 2017 року під час виконання бойового завдання у складі групи, підірвавшись на мінній розстяжці біля н.п.Невельське Ясинуватського району Донецької області.
Участь у відкритті меморіальної дошки взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Журавленко, заступник директора департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації Валерій Головко, Інгулецький сільський голова Григорій Василюк, Дар’ївський сільський голова Валентина Черноус,  керівник ГО «Добродія-Херсон» Вікторія Гавренкова, керівник БФ «Українські Серця» Олег Баркаренко, дружина та друзі загиблого, трудовий колектив та учні школи, в якій навчався Дмитро, представники райвійськкомату, громадськість села.
Меморіальну дошку було встановлено з ініціативи ГО «Добродія-Херсон» та при підтримці БФ «Українські Серця», за що ми всі їм вдячні.
Вшaнувaння пaм’ятi людей, якi вiддaли свoє життя зa нaшу держaву, – це нaш святий oбoв’язoк. I сьoгoднi вiдкриття мемoрiaльнoї дoшки нaшoму землякoвi, герoєвi Дмитру Наумову, це щирa дaнь спрaвжньoму пaтрioту, який сaмoвiддaнo вступив дo ряду зaхисникiв свoєї Вiтчизни, боровся за її  суверенітет та цілісність і віддав життя  за мир та спокій на рідній землі.
 
 
Довідково: На військову службу Дмитро був призваний 30 травня 2016 року за контрактом, і протягом 14 місяців стояв на варті кордонів України.
 У нього залишилась дружина Олена із трьома дітьми: Микитою (2007 р.н), Іллєю (2010 р.н) та Макаром (2015 р.н).