Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Під час засідання громадської ради обговорено актуальні питання життєдіяльності району

  26 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання громадської ради при Білозерській райдержадміністрації в якому взяв участь голова районної державної адміністрації Віктор Романов, члени ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та комунальних установ району.
На початку засідання Віктор Романов проінформував присутніх про стан та перспективи розвитку району. Зокрема, передбачається перевиконання районного бюджету, закінчується реконструкція автодороги Білозерка – Розлив, заключні договори оренди на 30 земельних ділянок під розміщення Дніпро-Бузької ВЕС, відкрито перший в районі спортивний майданчик зі штучним покриттям в с.Станіслав та планується відкриття в с.Чорнобаївка та с.Дар’ївка, вносяться зміни в генеральний план с.Олександрівка з метою будівництва морського порта та інше. В найближчих планах – замовлення проектної документації на реконструкцію 2 ділянок автодороги: Розлив – Станіслав (5 км) та Надеждівка – автодорога М14 (с.Киселівка) (5 км), будівництво Киселівської та Чорнобаївської сонячних електростанцій. Щодо ремонту автодороги с.Розлив – Надеждівка, то якщо у цьому році автодорівці не зможуть її реконструювати, то вона буде косметично відремонтована за кошти районного бюджету. Найпроблемніші питання, які необхідно вирішити до кінця поточного року – завершити фінансовий рік без кредиторської заборгованості та успішно увійти в опалювальний період бюджетним установам.  Також, керівник району зупинився на питаннях, які порушувалися на засіданні раді Ради регіонів, яка відбулася напередодні у м.Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка і в якій брали участь представники Білозерського району.
  Відповідно до порядку денного в ході засідання було заслухано заступника головного лікаря КП «Білозерська ЦРЛ» Вікторію Суворову та директора КУ “Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Наталю Осадчу про порядок та стан проведення закупівель товарів і послуг за державні кошти КП «Білозерська ЦРЛ» та КУ “Районний центр по обслуговуванню закладів освіти».
Завідувач сектору з надання адміністративних послуг відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та надання адміністративних послуг районної державної адміністрації Анна Степаненко проінформувала про роботу щодо забезпечення на території району державної політики у сфері надання адміністративних послуг, а начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Тетяна Самойлова про стан виконання завдань з надання медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації постраждалих учасників антитерористичної операції.
  Члени громадської ради цікавилися питаннями благодійних внесків в Білозерській ЦРЛ, цінами на енергоносії для бюджетних установ, залученням місцевих підприємців до тендерів, забезпеченням пільговим проїздом учасників АТО, оформленням біометричних паспортів у ЦНАПі тощо, в підсумку отримали відповіді на всі порушені в ході засідання питання, внесли пропозиції щодо реагування райдержадміністрації на певні проблемні питання та вирішили провести наступне засідання 28 грудня 2017 року.