Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

На базі Білозерської районної станції юних натуралістів відбувся обласний захід

26 жовтня 2017 року на базі Білозерської районної станції юних натуралістів відбулася обласна координаційно-методична рада з еколого-натуралістичної освіти та виховання учнівської молоді на тему «Національно-патріотичне виховання та його місце в системі позашкільних навчальних закладів».
 Були присутні директори станцій юних натуралістів та керівники гуртків еколого-натуралістичного напрямку м. Херсона, м. Каховки, м. Нової Каховки, м. Генічеська, Голопристанського, Новотроїцького, Горностаївського, Лепетиського районів. Заслухали звіт директора Білозерської районної станції юних натуралістів Гусєвої К.П. з питання «Організація та зміст роботи з вихованцями гуртків Білозерської районної станції юних натуралістів з національно-патріотичного виховання». Також присутні прийняли участь в круглому столі «Стан, проблеми та перспективи розвитку натуралістичної роботи в Херсонській області», заслухавши доповідь директора КЗ «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» ХОР Вітренко Е.В.
Заключною частиною координаційної ради став майстер-клас по виготовленню сувенірів «З Україною в серці», який провела культорганізатор закладу Камишенко Л.М.