Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Лідерський уїк-енд відбувся

26 жовтня Білозерський районний Центр творчості дітей та юнацтва зібрав лідерів учнівського самоврядування з 20 шкіл району. Це перші збори у новому навчальному році. Програма заходу була насиченою. Учасників уїк-енду привітали директор закладу Іванченко Ольга Сергіївна, районна рада учнівського самоврядування на чолі з Катериною Боярчук.
Також на захід завітала начальник Білозерської філії Приватбанку Галина Валеріївна Головко, яка запропонувала дітям прийняти участь у цікавих акціях та квестах. Для усіх присутніх працювали секції – майстер-класи:  педагогів – організаторів, вожатих малюків, туристів та лідерів. Усі люблять квести. Тому друга половина заходу стала цікавим сюрпризом. Лідери прийняли участь у захопливому квесті «Стартлідер», який складався з аукціону, виборів, організації команди, планування, роботи з малюками, прес-центру та фото фігури. Діти виконували різнопланові завдання, дізнаючись багато нового для лідерського складу школи.
Усі школи отримали на згадку від ЦТДЮ лідерські календарі 2017-2018. А від Білозерської багатопрофільної гімназії цікаву та веселу анімашку німецькою мовою. Фінальною крапкою стало спільне фото усіх учасників лідерського уїк-енду.