Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Педагоги району поглиблювали навички у проведенні туристсько-краєзнавчої роботи

31 жовтня 2017 року на базі Інгулецької ЗОШ відбувся районний семінар – практикум відповідальних за туристсько – краєзнавчу роботу в школах та керівників шкільних музеїв.
Учасників семінару гостинно прийняла Інгулецька загальноосвітня школа. Директор Весельська О.М. та заступник Копитіна Т.В. привітали учасників заходу та відкрили семінар презентацією «Туристсько – краєзнавча робота в школі».
Заступник директора  ЦТДЮ  Ільвачова О.О. ознайомила зі станом та перспективами розвитку туристсько – краєзнавчої роботи в районі, доповіла про нові сучасні вимоги щодо організації туристсько – краєзнавчої роботи та підготовки шкільних музеїв до реєстрації та перереєстрації у 2018 році. Педагоги Олександрівської, Федорівської, Миролюбівської, Велетенської шкіл поділилися досвідом та презентували діяльність  з тем:
Ø    «Юні екскурсоводи: здобутки та перспективи» - керівник шкільного музею на базі Олександрівської ЗОШ Маковецький Ю.Г.
Ø    «Організація туристсько – спортивних походів з гуртківцями» - керівник гуртка Білозерського районного ЦТДЮ на базі Федорівської ЗОШ Тімченко Б.М. та заступник  директора з виховної роботи Токарівської ЗОШ Глєбова А.І.
Ø    «Виховання громадянина – патріота через інноваційні форми в позакласній роботі закладу» - заступник директора з виховної роботи Миролюбівської ЗОШ Яцура К.О.
Ø    «Краєзнавчі конкурси  як форма підвищення інтересу гуртківців до вивчення історії рідного краю» - відповідальна за туристсько – краєзнавчу роботу  у  Велетенській ЗОШ Очеретяна Н.О.
Педагог Білозерського районного ЦТДЮ на базі Інгулецької школи Кудрявцева А.В.  провела відкрите заняття гуртка «Юні туристи – краєзнавці»   в інтерактивній формі  брейн-рингу, під час якого навіть дорослим захотілося прийняти участь  у занятті , особливо потренуватися у зав’язуванні вузлів на швидкість.
Семінар  пройшов цікаво  і  насичено. Педагоги отримали методичні рекомендації та навчальні програми з туристсько – краєзнавчого напряму.