Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Змагання визначили найкращих

4 листопада цього року на картодромі с.Чулаківка Голопристанського району відбулися відкриті змагання з картингу «Золота осінь  - 2017» присвячені Дню автомобіліста та дорожника, в яких взяли участь 32 спортсмени та 32 механіки із 14 команд. Юні картингісти змагалися в класах картів «Піонер» та «Кадет» у швидкісному маневруванні при проходженні фігур та в шосейно-кільцевих перегонах.
Честь Білозерського району відстоювали дві команди, вихованці гуртків юних автолюбителів  (картинг) Білозерської районної станції юних техніків (керівники гуртків Каверзін Андрій Васильович та Поліщук Вадим Леонідович).
Білозерці вибороли два командних призових місця – перше та друге.
Перше місце в загальнокомандному заліку посіла команда №1 у складі: Хрущ Артур (клас «Кадет») учень Білозерського ПТУ №6 та Єлісєєв Денис (клас «Піонер») учень 5 класу учень Білозерської ЗОШ №3. В особистому заліку картингісти посіли перші місця.
Друге місце в загальнокомандному заліку, посіла команда №2 у складі: Білий Денис  (клас «Кадет») учень 10 класу Білозерської ЗОШ №2 та Ждера Ігор (клас «Піонер») учень 5 класу Білозерської багатопрофільної гімназії. В особистому заліку хлопці посіли відповідно друге та четверте місця.  
Тож щиро вітаємо переможців змагань та бажаємо не зупинятися на досягнутому і крокувати лише вперед до підкорення чергових висот.
Висловлюємо слова подяки керівникам гуртків картингу станції юних техніків, які виховують справжніх чоловіків, вчать їх мужності, витривалості, впертості на шляху до досягнення  своєї мети.