Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Талантами багатий Білозерський край

 

«Що надихає нас на творчість, надає сили на життя, вражає своєю красою та співучою мовою?.. Звичайно, наша  земля – Україна!» Саме такими словами можна охарактеризувати  районний етап обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна», який проходив 10 листопада на базі Білозерської багатопрофільної гімназії та ЦТДЮ.  Його організатори –   відділ освіти , молоді і спорту Білозерської РДА та Центр творчості дітей та юнацтва.
 На  конкурс з’їхались кращі декламатори - переможці шкільних етапів конкурсу з  16 шкіл району, Чорнобаївського будинку культури та ЦТДЮ, загалом   45 учнів. Вони змагались у  трьох вікових номінаціях  та у номінації «Автори – виконавці».
Юних майстрів художнього читання  привітав перший заступник голови Білозерської РДА  Журавленко О.А.
А  чудове хореографічне  привітання  було від танцювального колективу «Грація»  Олександрівської  філії ЦТДЮ (кер. Я.Гасан).
Оцінювало виступи учасників компетентне журі  з провідних спеціалістів ЦТДЮ , районної дитячої бібліотеки для дітей ім.. Григоренка та районної бібліотеки для дорослих ім. Стуса .  Нелегко було членам журі у визначенні переможців, адже наші  юні декламатори стають все майстернішими та талановитішими.
Та все – таки конкурс є конкурс. Серед кращих найкращими – переможцями стали:

  • у молодшій групі І місце посіли Семенюк Данило з Велетенської школи та Ульянова Віка з Чорнобаївського БК, ІІ місце – у Скібицького Дмитра з Токарівської школи та Ульянова Марка з Чорнобаївського НВК, ІІІ місце – у Антошиної Валерії – учениці Благодатнівської ЗОШ;
  • у середній групі І місце отримав Несмєянов Ігор (Посад - Покровська ЗОШ), ІІ місце – Комаренко Вікторія (Томинобалківська ЗОШ) та Добровольська Діана (Киселівська ЗОШ), ІІІ місце – Ільвачов Микола (Білозерська гімназія) та Кривошеєв Артур ( Чорнобаївський НВК);
  • у старшій групі І місце – Боярчук Катерина (БЗОШ№3) та Островська Анастасія (Посад – Покровська ЗОШ), ІІ місце – Маліновська Аліна (БЗОШ№2) та Соколовський Назар (Чорнобаївський БК); ІІІ місце – Парубок Анастасія (Садівська ЗОШ) та Робачинський Дмитро ( Благодатнівська ЗОШ).
  • у номінації «Автори – виконавці» -  І місце – Куліш Олександр (Посад – Покровська ЗОШ) та Гаршина Злата ( Чорнобаївський НВК), ІІ місце – Берновега Євген (Токарівська ЗОШ), ІІІ місце –  Матвієнко Вікторія ( Понятівська ЗОШ).

Переможці отримали грамоти відділу освіти, молоді і спорту Білозерської РДА .
Хочемо побажати нашим призерам творчих перемог  в обласному конкурсі майстрів художнього читання «Наша земля – Україна», який відбудеться 25 листопада на базі Херсонської гімназії №3.