Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

На Херсонщині буде утворено ще 15 об’єднаних територіальних громад

Під час доповіді щодо проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2018 рік на засідання колегії ОДА в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій поінформував щодо планів розвитку об’єднаних територіальних громад в рамках стратегічного напрямку «Регіональна політики».

«В області вже утворено 26 ОТГ, які об’єднали 95 місцевих рад, а це понад 30% від загальної їх кількості. У 2018 році планується створення ще 15-ти таких громад», - зазначив Дмитро Бутрій.
 

При цьому він звернув увагу, що на сьогодні  пропозицій щодо добровільного об’єднання громад не надійшло від міст обласного значення та органів місцевого самоврядування Бериславського, Верхньорогачицького, Нижньосірогозького, Новотроїцького, Нововоронцовського та Скадовського районів.

У зв’язку з цим Дмитро Бутрій звернувся до голів районних державних адміністрацій та міськвиконкомів на необхідність активізації робота з питань надання організаційної підтримки та проведення інформаційно-просвітницького сприяння добровільному об’єднанню територіальних громад: «Люди повинні самі бачити переваги об`єднання і ті можливості, які децентралізація дає для розвитку інфраструктури громад і добробуту людей».