Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

«Тільки гарна системна робота дозволить отримати високі результати!», - Андрій Гордєєв

30 листопада відбулося засідання колегії обласної державної адміністрації під головуванням очільника області Андрія Гордєєва.

До участі в роботі були запрошені представники обласної ради, керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, обласних управлінь і служб, райдержадміністрацій, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, голови постійних депутатських комісій Херсонської обласної та Херсонської міської рад, голови об’єднаних територіальних громад, представники місцевих засобів масової інформації.
 

Під час заходу були обговорені такі питання:
- Про проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2018 рік;

- Про план заходів щодо утримання та розвитку автомобільних доріг області.
Також було проголосовано за протокольні питання.

«Сьогодні була дуже жвава дискусія та багато доповідачів. Ми розглянули підвищення обороноздатності нашого регіону, зокрема заходи щодо розміщення на території області 57-ої бригади, яка знаходиться під нашим шефством. Це дасть нам впевненість в завтрашньому дні. Також ми зможемо цілеспрямовано та системно допомагати армії».

Щодо інвестиційного потенціалу Херсонської області, то голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв зазначив: «У нас є амбітні інвестиційні проекти, над якими ми зараз працюємо – це  23 меморандуми. Вони дозволять залучити у наш регіон велику кількість іноземних інвестицій».
 

Також Андрій Анатолійович розповів, що на Херсонщині більше, ніж на 30%  зросли капітальні інвестиції, порівняно з минулим роком: «Це прорив, інвестори повірили в наш регіон, відповідно виріс індекс залучення прямих іноземних інвестицій на 6%. Результат такої роботи – гроші пішли в регіон. Наша задача –конвертувати ці інвестиції у відповідні податки до бюджетів, а потім ці гроші направити на благоустрій нашої області».

Крім цього, на засіданні колегії  обговорювали і розвиток людського капіталу, і питання створення належних умов медичного обслуговування для жителів області, створення нових ФАПів, оновлення медичного обладнання.

«Ми визначили вектор розвитку на 2018 рік. Наразі всі програми, які прийняті, будуть ще обговорюватися та доповнюватися у комісіях обласної ради. Якщо ми хочемо у 2018 році отримати результати, то треба вже зараз все проектувати. Тільки гарна системна робота дозволить отримати високі результати!», - зазначив на сам кінець голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.