Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Музиківська ОТГ - приклад ефективного результату і успіхів реформи децентралізації

01 грудня 2017 р. у Східненській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося святкування Дня школи, присвяченого державному святу Гідності та Свободи. 
Захід проходив у теплій надзвичайно хвилюючій атмосфері у відремонтованому спортивному залі (який знаходився сім років у аварійному стані).
Зі щирими вітаннями на урочистість завітав в.о. першого заступника голови обласної державної адміністрації, депутат Херсонської обласної ради Дмитро Бутрій, який у своїй промові зазначив, що Музиківська ОТГ - приклад ефективного результату і успіхів реформи децентралізації, а також високо оцінив діяльність Музиківського сільського голови та побажав всім стати газдами у своїх громадах, на чому наголошував Президент України на останньому засіданні Ради регіонального розвитку. 
Голова Білозерської РДА Віктор Романов привітав школу, відзначив переваги життя в об’єднаній громаді та наголосив на тому, що новий спортзал стане справжнім осередком фізичного виховання, сприятиме підготовці переможців спортивних змагань  на рівні району, області.
Музиківський сільський голова Олександр Лейбзон у своєму виступі акцентував увагу на тому, що в об’єднаній громаді з’явилися нові можливості для ефективної роботи, зокрема в освітній, медичній галузях, приділяється увага дозвіллю (здійснюється капітальний ремонт Будинку культури), акцентував увагу на тому, що зросла активність мешканців сіл, які облаштовують дитячі майданчики, пишуть проекти, беруть активну участь у тренінгах, семінарах.
Музиківська громада розвивається. На її прикладі ми бачимо результат і успіхи реформи децентралізації. Адже за десять місяців з дня утворення громади у Східненській ЗОШ проведено роботи по укріпленню стін будівлі школи, облаштовано відмостку та цоколь, що врятувало приміщення від руйнування, здійснено поточний ремонт системи опалення, прокладено нову теплотрасу, відремонтовано газовий котел, встановлено твердопаливні котли, відремонтовано шкільний автобус, організовано безкоштовне харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій на 12,50 грн. вдень, здійснено капітальний ремонт спортивного залу. Загалом на потреби школи було витрачено більше 2,5 млн.грн.