Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня - це Всесвітній день боротьби зі СНІДом і цей день служить нагадуванням про необхідність зупинити поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу та  толерантно ставитися до людей, які живуть з ВІЛ/СНІД. 
Дискримінація ВІЛ-інфікованих – це порушення прав людини. Їх нерідко звільняють з роботи, залишаючи без засобів до існування, виганяють з дому, забирають у них дітей. Їм відмовляють у наданні багатьох послуг. Їх уникають знайомі, сусіди, колеги, родичі, друзі.
 І саме ця проблема заслуговує зараз нашої уваги. Нам треба навчитися подавати одне одному руку допомоги. Адже ми всі однаково маємо право на повноцінне життя у цьому світі. 
Наявність вірусу ВІЛ в організмі не позбавляє людину права на навчання, заняття спортом, медичне обслуговування. Небезпечна ВІЛ-інфекція, а не ВІЛ-інфіковані. Боротися треба з інфекцією, а не з людьми.
Доброта і милосердя — це два крила на яких тримається людство. Ми не повинні забувати про тих людей, які потребують допомоги. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до незахищеної частини суспільства.
Сьогодні фахівцями із соціальної роботи  Білозерського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено 4 групових заходів на тему: «ВІЛ небезпечний доки ти не знаєш про нього», охоплено 64 особи.