Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Вартові української землі

Працівники районної бібліотеки ім.Петра Григоренка для учнів 9-х класів Білозерської  гімназії провели урок мужності «Вартові української землі», присвячений Дню Збройних сил України.
Для молоді підготували мультимедійну презентацію про розвиток Збройних сил «Від кочівників до сучасної армії» та провели цікаву пізнавально – інтелектуальну вікторину. Також  організували ігрову програму з швидкості реакції та координації рухів, в якій молодь із захопленням приймала участь та отримувала символічні призи.
Захід  мав за мету  сприяти згуртуванню молодого покоління, виховувати патріотичні почуття до рідної землі, розвивати розумові і фізичні здібності, формувати  у молодого покоління національно-патріотичне усвідомлення, духовну єдність поколінь, відданість в служінні Батьківщині, пропагувати серед учнів дух патріотизму та поваги до свого війська.
На останок ведуча побажала всім присутнім козацької  мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, непохитної сили волі та віри у власні сили та щоб оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокував поряд, а  нашій державі – мирного неба, благополуччя та процвітання.