Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

На Херсонщині провели перший молитовний сніданок

Напередодні дня Святого Миколая, 18 грудня, у Херсонському обласному художньому музеї ім. О.Шовкуненка відбувся ПЕРШИЙ МОЛИТОВНИЙ СНІДАНОК за участі голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва, представників майже всіх релігійних конфесій і деномінацій, керівників виконавчої влади та самоврядування, соціально активних громадян Херсонщини, волонтерів, воїнів АТО, командирів та військовослужбовців, освітян, медиків та журналістів, підприємців, аграріїв та промисловців.
Молилися присутні за Україну та українців, за мир та спокій у рідній державі.
«Переконаний, що проведення молитовних сніданків дуже важливо започатковувати у прикордонній області країни, яка потерпає від агресії ззовні. Вважаю, що вони мають стати традиційними на Херсонщині. Адже не даремно кажуть, без Бога ні до порогу», - наголосив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.
Також він подякував всім за підтримку ініціативи проведення першого молитовного сніданку на Херсонщині.

Національні молитовні сніданки є багаторічною традицією в багатьох демократичних країнах світу. Вже понад 60 років вони проходять у США, давши початок аналогічним зібранням у Європарламенті, Німеччині, Великій Британії. Також і українські парламентарі вже кілька років поспіль проводять Національні молитовні сніданки в Україні, зокрема цього року у Києві молитовний сніданок відбувся 1 червня, у День захисту дітей, який  зібрав політичний істеблішмент, послів різних країн світу, релігійних лідерів, громадських діячів та науковців. Головне завдання молитовного сніданку - консолідувати людей різного світогляду, релігійних переконань довкола духовних і моральних цінностей.