Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Миколай іде - подарунки несе

День Святого Миколая та  Новій рік – найчарівніші свята року, від яких діти  завжди чекають чогось особливого  та  несподіваного. Немає мабуть жодної людини на світі, яка не любить  ці свята.

Так, 19 грудня  2017 року фахівцями із соціальної роботи Білозерського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за підтримкою активної молоді Херсонщини,  було проведено благодійну акцію «Миколай іде - подарунки несе».  Дітям, які проживають у Центрі для тимчасового перебування осіб та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах у с. Велетенському, було подаровано  чарівну новорічну ялинку та солодощі  від  Святого Миколая. Дана акція викликала хвилю позитивних емоцій у дітей та дорослих.

Крім цього  гості  завітали  до дитячого будинку сімейного типу  на базі родини Драбовських на виховання до  якого влаштовано 9 дітей-сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування, які мешкають в смт Білозерка.

Побажали вихователям та дітям міцного здоров’я, гарного настрою та здійснення мрій. Всі діти отримали новорічні подарунки.