Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: bra-biloz@khoda.gov.ua

Учасники АТО отримали медалі «Захисника України»

26 грудня, до початку наймасштабнішого показу на Херсонщині художнього фільму «Кіборги» голова ОДА Андрій Гордєєв зі сцени відзначив Героїв та учасників АТО Херсонщини у т.ч. з Білозерського району.
Зазначимо, що громадськість Херсонщини звернулися до очільника області з проханням виготовити медаль «Захисника України» для вручення героям-співвітчизникам. 
 
Медаллю «Захисника України» за оборону Донецького аеропорту нагороджено  посмертно:
старшого сержанта   Болдирєва Олексія Вікторовича
старшого сержанта    Ковальчука Віктора Сергійовича
старшого сержанта  Кочемазова Сергія Вікторовича.
молодшого сержанта   Березу Олександра Григоровича
старшого солдата   Білого Дениса Анатолійовича
солдата   Купріянова Андрія Олександровича
солдата   Полякова Євгена Олександровича
сержанта  Біленко Руслана Анатолійовича
сержанта  Голоту Юрія Анатолійовича
солдата   Райхерта Олександра Олександровича
солдата   Шешеню Вадима Валерійовича
 
Медаллю «Захисника України» нагороджено учасників бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції:
старшого сержанта   Удалова Анатолія Анатолійовича
сержанта  Алієва Теймура Тофік-Огли
сержанта   Павленко Сергія Олексійовича
сержанта   Кравця Ігора Анатолійовича
сержанта   Нагорнюка Олексія Олексійовича
сержанта   Сазонова Євгена Андрійовича
сержанта   Євченко Віталія Анатолійовича
сержанта   Коноваленка Євгена Миколайовича
солдата   Григор’єва Віталія Миколайовича
солдата   Кульчицького Віталія Сергійовича
солдата   Папаву Максима Романовича
солдата    Діденка Антона Михайловича
солдата    Ширшньова Сергія Володимировича
солдата    Уродливця Олександра Івановича
солдата    Шведа Ігоря Андрійовича
солдата    Барандича Володимира Юрійовича
старшого солдата   Роменського Максима Яковича
старшого сержанта   Мухіна Сергія Івановича
старшого солдата   Бойка Валерія Анатолійовича
старшого солдата   Печенова Олександра Олексійовича
старшого сержанта   Данилова Руслана Олексійовича
старшого матроса   Зарівного Олександра Григоровича
молодшого сержанта  Чумака Володимира Олександровича
сержанта  Лєнь Андрія Івановича
сержанта  Горгуль Павла Борисовича
солдата    Бословяка Михайла Олександровича
капітана   Ножко Євгена Олексійовича
старшого сержанта  Говзана Ігоря Григоровича
старшого сержанта  Ільницького Миколу Михайловича
старшого лейтенанта   Білоуса Ігора Романовича
прапорщика  Ігнашова Романа Вікторовича
матроса   Бабаскіна Романа Михайловича
матроса   Мереуца Геннадія Миколайовича
старшого солдата   Гноєвого Григорія Вікторовича
старшого солдата   Бучинського Миколу Миколайовича
старшого солдата   Нечесу Михайла Миколайовича
майора Любченка Юрія Степановича
старшого сержанта     Багінського Олександра Станіславовича
старшого сержанта   Яворського Сергія Олександровича
молодшого сержанта  Терпака Михайла Олександровича.