Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Андрій Гордєєв разом із головами ОТГ та РДА підбили підсумки цього року та планували наступний

27 грудня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв спільно зі своїми заступниками Дмитром Бутрієм, Вадимом Чабаном, Олександром Адамчиком, Євгеном Рищуком та Андрієм Балонєм провів робочу нараду з головами об’єднаних територіальних громад, райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення.

Вона була присвячена питанням пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку області на 2018 рік.
 

«Я прошу вас у наступному році «чути» державну владу. Адже задачі, які  ми формуємо виходять з потреб держави. Насамперед беріть участь у програмах і проектах, які започатковуються на державному рівні, і впроваджуйте їх у себе в громадах та районах.  Зокрема в обороноздатності країни, розвитку інфраструктури, сільської медицини тощо. Хочу підкреслити, що сильною наша держава буде тоді, коли ми всі об’єднаємося задля вирішення спільних проблем», - звернувся до присутніх голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

У ході дискусії голови деяких об’єднаних територіальних громад та районних державних адміністрацій розповіли про свої досягнення,підбили підсумки року, що минає та висловили пропозиції щодо роботи у наступному.
 

Основними питаннями, на які акцентували свою увагу представники обласної та районної влади стосувалися розвитку дорожньої інфраструктури, сільської медицини, харчування дітей у школах, будівництво соціальних об’єктів.

2017 рік видався для Херсонської області досить плідним і результативним, та як запевнив керівник області Андрій Гордєєв: «Наступний рік буде потужнішим!»