Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

В райдержадміністрації розглянуті питання захисту прав дітей

Часто батьки не можуть домовитись між собою про спільне виховання та утримання дітей. На жаль, саме на засіданні комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації батьки починають спілкуватись між собою. Члени комісії виступають в ролі медіаторів, надають рекомендації батькам щодо уникнення конфліктів, налагодження стосунків, розв’язання спорів. Якщо батьки не дослуховуються до порад спеціалістів, наступні їх зустрічі проходять в залі суду.
 
25 січня 2018 року відбулось чергове засідання комісії, яке провів перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Журавленко.
На комісії було розглянуто 9 питань, серед яких: про визначення способу участі батька у вихованні дітей; про доцільність влаштування дитини до інтернатного закладу; про надання дозволів громадянам на укладення договорів дарування житлових будинків та земельних ділянок, право користування якими мають діти та на ім’я дитини; про звіти опікунів про стан збереження нерухомого майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На засідання були запрошені члени двох сімей. Всі питання розглянуто, рішення прийнято одноголосно.