Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

На контролі –харчування дітей

Одним з першочергових завдань органів влади є організація збалансованого харчування дітей в навчальних закладах освіти, адже від того як харчуються діти залежить стан їх здоров’я. Сучасне навчання у школі вимагає високого розумового та фізичного навантаження й супроводжується значними енерговитратами. На стан здоров’я учнів впливає не тільки екологія, але і фактори, пов’язані з якістю харчування дітей. Правильний раціон впливає на працездатність дитини, а відтак і на рівень засвоєння корисної інформації.
На поточному тижні голова райдержадміністрації Віктор Романов перевірив стан харчування учнів у загальноосвітніх школах району, які підпорядковані райдержадміністрації.
Так станом на 01 лютого 2018 року забезпечено безкоштовним харчуванням 1732 учня 1-4 класів, а це 95 класів та 254 категорійні дитини – діти-сироти та діти без батьківського піклування, діти учасників АТО, діти з малозабезпечених сімей тощо.
В цілому і діти і батьки задоволені якістю харчування. Так на час перевірки у Дніпровській школі в меню було – плов зі стегном курячим, буряк тушкований, хліб житній, чай, у Велетенській ЗОШ – каша гречана з сосискою, капуста тушкована, хліб житній, компот, у Кізомиській ЗОШ –борщ зі сметаною, хліб, сік.
Для забезпечення раціонального харчування даних категорій дітей до кінця поточного навчального року райдержадміністрацією заплановано виділити 860 тис.грн. Дане питання буде розглянуте на черговій сесії районної ради, яка відбудеться у лютому 2018 року.