Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Управління соціального захисту населення РДА з представниками ОТГ узгодили шляхи співпраці

 
5 лютого 2018 року в приміщенні управління соціального захисту населення райдержадміністрації відбувся семінар  на тему «Виконання власних повноважень об'єднаною територіальною громадою у сфері соціального захисту населення» для представників ОТГ».
 У заході взяли участь Жилка Н.І. - заступник начальника  управління соціального захисту населення, Гребенюк І.В.- начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян, Старюченко О.Г – заступник начальника відділу державних допомог, Задорожня Н.В.- головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян, спеціалісти Музиківської, Білозерської та Станіславської  ОТГ
На семінарі розглядались та обговорювались наступні питання:
• організації діяльності уповноваженого сільського підрозділу (посадової особи) щодо виконання управлінських процедур і операцій у сфері соціального захисту населення за принципом «Єдиного вікна» та безпосередньої діяльності;
• про взаємодію управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад щодо впровадження моделі адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населенню в об’єднаних територіальних громадах.
 Семінар пройшов у конструктивній атмосфері. В ході обговорення було напрацьовано напрямки роботи спеціалістів Музивіської, Білозерської та Станіславської  ОТГ в питаннях прийому документів від жителів громади, передача їх до управління соцзахисту населення райдержадміністрації для опрацювання та призначення соціальних допомог, субсидій . Під час кожної доповіді спеціалісти ОТГ та працівники управління соціального захисту населення активно дискутували, адже сьогодні реформування в нашій країні відбувається досить активно, тому і питань виникає чимало.
 Під час семінару його учасники отримали відповіді на проблемні питання, обмінялись досвідом, висловлювали вдячність організаторам за всебічну практичну допомогу, можливість спільно проаналізувати пройдений шлях і окреслити першочергові завдання на майбутнє.