Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

В смт Білозерка відкрилася персональна виставка талановитої білозерської художниці

05 лютого 2018 року в центральній районній бібліотеці ім.П.Григоренка відкрилася персональна виставка талановитої білозерської художниці-аматорки Тетяни Кисилчак «Живопис Любові, Добра, Радості». На виставку завітали голова районної державної адміністрації Віктор Романов та його перший заступник Олексій Журавленко, які були дуже вражені роботами Тетяни Ваилівни.
Розпочавши малювати у зрілому віці, її картини вражають високою майстерністю, ніжністю та духовністю. Майстриня по-іншому сприймає одноманітний сірий світ і отримує велике задоволення від творчого процесу. І, головне, надає можливості кожному поринути у Царство Мистецтва й насолоджуватися справжньою красою. Кожна робота – це одна із сторінок життя талановитої жінки, в душі якої все свідоме життя живе потяг до прекрасного. Вона закохана у природу – завжди рухливу, живу, різнобарвну та непередбачену. Любить її за всякої пори року, бо кожна допомагає пізнати чудеса змінності і відтворює на своїх полотнах. Любить згадувати безтурботне дитинство і передати все його райдужне буття. Любить відображати молоде покоління, в яких запрограмоване щасливе майбутнє. Просто Тетяна Василівна вміє бачити дива і відтворювати Диво оточуючого світу на своїх полотнах.
Тож, завітайте до книгозбірні на зустріч із прекрасним! Доторкніться душею до яскравих картин художниці і відчуйте справжню насолоду безмежного світу краси і таланту!
Виставка проходить з 5 лютого по 8 березня 2018 року з 10.00 – 17.00  години. Творча зустріч з авторкою відбудеться 22 лютого о 12 год.