Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

В смт Білозерка обговорено питання соціального захисту сімей загиблих воїнів, ветеранів антитерористичної операції та увічнення пам’яті загиблих в АТО

9 лютого 2018 року в смт Білозерка відбулася спільна нарада районної державної адміністрації з  представниками комунального некомерційного соціального підприємства "Оберіг” Херсонської обласної ради з питань соціального захисту сімей загиблих воїнів, ветеранів антитерористичної операції, увічнення пам’яті загиблих в АТО війсковослужбовців ЗСУ та інших військових формувань.
В нараді взяли участь Лариса Цигульська, в. о. директора підприємства, спеціалісти Дар’я Мазур, Олена Браух, дружина загиблого в АТО жителя Білозерського району Дмитра Наумова – Олена Наумова та голова Білозерської РДА Віктор Романов, його заступники, голова районної ради Аліна Науменко, районний військовий комісар Валерій Шавурський, голова Білозерської ОТГ Антоніна Чередник, голова районної організації учасників АТО «Звитяга» Сергій Зелінський, керівники районних установ освіти, соціального захисту, у справах дітей, охорони здоров’я, поліції та інших установ.
На початку зустрічі голова РДА Віктор Романов за дорученням Президента України вручив орден «За мужність» III ступеня вдові загиблого в АТО Дмитра Наумова – Олені Наумовій та медаль «Захиснку Вітчизни» Сергію Мрачковському.
В ході зустрічі керівники районних установ доповіли про роботу з питань соціального захисту та сімей загиблих воїнів, ветеранів антитерористичної операції, увічнення пам’яті загиблих в АТО та обговорили вирішення проблемних питань. Зокрема, досягнуто домовленості щодо безплатного проїзду в приміському транспорті учасників АТО, членів сімей загиблих, виділення щорічної грошової допомоги з районного та селищного бюджету членам сімей загиблих, харчування дітей учасників АТО, оздоровлення дітей та сімей даної категорії, покращення роботи з увічнення пам’яті загиблих в навчальних закладах району та інші.