Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Книга пошани освітян Білозерського району

Професія вчителя одна із найшановніших, найпочесніших та найвідповідальніших професій.
В Україні з давніх-давен шанували вчительську працю. Учитель,як сіяч добірного насіння вчить підростаюче покоління.
В умовах сьогодення,особлива увага надається підвищенню якості освіти,а також створенню сучасних, комфортних умов для високоефективного навчання й повноцінного виховання молодого покоління.
У районі, кожен навчальний заклад освіти намагається стовідсотково задовольнити потреби учнів, батьків, громадськості у якісній, сучасній освіті на рівні Державних стандартів. Звичайно, вагомі успіхи та високі досягнення є у тих закладах, де панує атмосфера довіри,налагоджена тісна співпраця, добрі партнерські стосунки між всіма учасниками освітнього процесу.
Прикладом для інших є кращі педагогічні працівники та представники громадськості, які своєю невтомною працею примножують славні традиції освітян.
Відповідно до Положення про Книгу Пошани освітян та наданих пропозицій, колегія відділу освіти молоді і спорту вирішила занести до Книги пошани найсумлінніших партнерів та працівників галузі освіти у номінаціях:
- «Загальна середня освіта» - Феніну Олену Анатоліївну, вчителя трудового навчання Білозерської ЗОШ I-III ступенів №2 імені Б.Хмельницького;
- «Дошкільна освіта» - Леонову Маргариту Миколаївну,завідувача Білозерського я/с№2;
- «Позашкільна освіта» - Будко Олену Миколаївну, методиста ЦТДЮ;
 - «Управлінська діяльність та науково-методична робота» - Гетте Діану Михайлівну,заступника директора з навчально-виховної роботи Дніпровської ЗОШ-I-III ступенів;
- «Партнерство в освіті» - Москаленка Віталія Івановича, Киселівського сільського голову.
Вітаємо номінантів і бажаємо вам, шановні, родинного тепла, міцного здоров’я, любові і шани, невичерпного творчого натхнення, нових досягнень у вашій благородній праці,здійснення усіх добрих починань і задумів.
 
Начальник відділу
освіти, молоді і спорту                                            С.С. Колесніченко