Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

У всій Україні оприлюднено заклик до економії газоспоживання

03 березня 2018 року під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Адамчика відбулася селекторна нарада щодо виконання в області заходів з тимчасового обмеження газоспоживання. У нараді взяли участь голови РДА, ОТГ, представники міськвиконкомів, підприємств теплопостачання та керівників структурних підрозділів облдержадміністрації. Від Білозерського району участь в нараді взяли голова райдержадміністрації Віктор Романов, його заступники, керівники ОТГ, структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних установ.
На початку заходу Олександр Адамчик повідомив присутнім, що відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з приводу кризової ситуації з газопостачанням.
Головам районних державних адміністрацій, містам та ОТГ рекомендовано обмежити споживання природного газу великим та середнім промисловими споживачами, на території Білозерського району – це компанія «Авангард» (птахофабрика у с.Східне), які використовують газ як сировину на 10% (щодобово) на період кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації та перейти на альтернативні види палива.
Крім того, рекомендовано призупинити навчальний процес з 3 по 7 березня (включно) в закладах вищої, середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти, а також у дошкільних закладах.
За результатами наради Олександр Адамчик наголосив: «Всі райони отримали конкретні завдання, які ми у свою чергу отримали від Президента та Прем’єр-Міністра України, а саме тимчасове обмеження споживання природного газу по всім споживачам, починаючи від державницьких закладів - облдержадміністрацій, райдержадміністрацій – та закінчуючи роз’яснювальною роботою із населенням про тимчасове зменшення споживання газу. Фактично ця робота проводиться декілька днів і завдання, яке перед нами було поставлено – виконується – в Херсонській області на 10 відсотків зменшено споживання газу».
У свою чергу Олександр Адамчик висловив переконання, що Херсонщина спокійно і твердо пройде це кризовий період, а економіці і соціальній сфері області нічого не загрожуватиме: «Сьогодні школи області знаходять на карантині до 12 березня, а що стосується лікарень та дитячих садочків – то жодне з цих соціальних закладів не буде відключено від газопостачання та опалюватиметься, як і раніше».
Звертаючись, до мешканців регіону заступник голови облдержадміністрації закликав громадян з розумінням поставитися до тимчасових складнощів та по можливості скоротити споживання газу наскільки можливо.
Облдержадміністрація вживає всі можливі заходи для подолання перешкод у газоспоживанні в найкоротший термін.