Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

У с.Велетенське зростають майбутні чемпіони

04 березня 2018 року у Велетенській загальноосвітній школі відбувся «День відкритих дверей» гурткової роботи. Зокрема, гостям школи було презентовано роботу спортивної секції таекван-до (філія Білозерського ЦТДЮ). Тренер юних спортсменів Роман Сергійович Палій має високі досягнення в таеквон-до: чорний пояс І дан, звання інструктора по таеквон-до ITF, яке підтверджує на спортивних змаганнях  та інструкторських семінарах у Києві. А ще – є  успішним студентом факультету фізичного виховання і спорту Херсонського державного університету.
Присутнім було продемонстровано показові виступи спортсменів. Також кращих атлетів, тренера було нагороджено спортивним клубом, дирекцією школи, сільською радою.
Завітав на захід і голова Білозерської райдержадміністрації Віктор Романов, який побажав спортивних успіхів молодим спортсменам, подякував батькам за підтримку та повідомив про наміри райдержадміністрації зробити капітальний ремонт спортивної зали школи. Зокрема, замінити вікна та двері,  провести ремонт стелі, стін, підлоги та встановити сучасне освітлення.
А закінчився захід святковим концертом майстрів мистецтв Велетенського сільського будинку культури.
Батьківський комітет, вихованці гуртка щиро дякують спонсорам, які придбали спеціальне обладнання для тренування спортсменів.
Приємно відмітити, що виступи юних спортсменів переконали присутніх, що вони гідно захищатимуть честь села та району на спортивних змаганнях різних рівнів.